Trwa ładowanie...
d48gj9t

Mark Ronson dementuje swój sapioseksualizm. Nie do końca zrozumiał to pojęcie

Muzyk Mark Ronson przyciągnął ostatnio uwagę wyznaniem, że jest sapioseksualny. Teraz wycofuje się z tego, twierdząc, że nie wiedział, co to oznacza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mark Ronson przestraszył się konsekwencji swojego wyznania
Mark Ronson przestraszył się konsekwencji swojego wyznania (Getty Images)
d48gj9t

Mark Ronson, angielski producent muzyczny, DJ i kompozytor wystąpił niedawno w programie "Good morning Britain". Podczas wywiadu przyznał, że identyfikuje się jako osoba sapioseksualna. Oznacza to, że ponad wygląd i osobowość ceni sobie intelekt. Gdy media i fani zaczęli komentować to niecodzienne wyznanie, Mark Ronson postanowił się wycofać ze swoich słów. Przeraził się faktem, że ktoś mógł to źle odebrać i uznać, że gustuje on w obu płciach.

Zobacz też: "Z tymi co się znają" - Lech Janerka

- Nie uważam się za członka jakiejkolwiek marginalizowanej społeczności i przepraszam, jeśli ktoś źle ją zrozumiał lub obraził. (...) Fakt, że jako heteroseksualny, biały mężczyzna ogłosiłem się częścią jakiejkolwiek ignorowanej społeczności mnie zawstydza - powiedział w rozmowie z magazynem "Rolling Stone".

Mark Ronson związany był m.in. aktorką Rashidą Jones, modelką Daisy Lowe i perkusistką Tennesse Thomas. W 2018 r. rozwiódł się z modelką Josephine de La Baume po 7 latach małżeństwa. Obecnie jest singlem.

d48gj9t

Podziel się opinią

Share
d48gj9t
d48gj9t