Trwa ładowanie...
d1aen0l

Marta Manowska jest zakochana po uszy. Oto, kim jest jej ukochany

Marta Manowska życie prywatne oddziela od zawodowego. Ostatnio wyszło na jaw, że jest zakochana i wiadomo, kto skradł jej serce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska jest szczęśliwa
Marta Manowska jest szczęśliwa (East News, Fot: East News)
d1aen0l

Marta Manowska zyskała olbrzymią popularność jako prowadząca "Rolnik szuka żony". Pełna ciepła i pozytywnej energii swatka farmerów zaskarbiła sobie sympatię widzów. Choć jest niezwykle popularna, mało wiadomo na temat jej życia prywatnego.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Jestem zakochana, ale to trudna miłość

d1aen0l

Marta Manowska w wywiadzie z reporterem Wirtualnej Polski Oskarem Netkowskim zdradziła, że jest zakochana, ale nie chciała wyjawić nic więcej. Reszta pozostała słodką tajemnicą. Oznajmiła jedynie, że jest zakochana po uszy, choć to miłość "trudna".

Dziś wiadomo nieco więcej. Jak zdradza jeden z periodyków, Manowska poznała swojego partnera podczas nagrań do "Sanatorium miłości". Program okazał się być szczęśliwy także dla niej. Ukochany związany jest z produkcją TVP i jest dźwiękowcem. Ma na imię Adam.

Jak pisze "Na Żywo", jest "niewiele młodszy, wysportowany, skromny i dobrze wychowany". Może w końcu zdecyduje się pokazać światu swoją drugą połówkę.

Cieszymy się, że Marta jest szczęśliwa!

d1aen0l

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1aen0l

d1aen0l
d1aen0l