Trwa ładowanie...
d3dh3f4

Marta Manowska ma za sobą trudne chwile. Wiemy, kto ją wspiera

Plotki, pomówienia, dziwne publikacje i zastanawiające zdjęcia. Marta Manowska dotąd nie zaznała ciemnej strony popularności. Gdy teraz to się zmieniło, na szczęście ma wsparcie tuż obok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Manowska może liczyć na wsparcie
Marta Manowska może liczyć na wsparcie (ONS.pl)
d3dh3f4

Marta Manowska zyskała popularność dzięki roli prowadzącej "Rolnik szuka żony". Dobrze wyczuła konwencję programu i to, czego się od niej oczekuje. Serdeczna, uśmiechnięta blondynka przemierzała z rolnikami ich pola, zasiadała pod gruszą z ich rodzicami. Szybko stała się gwiazdą stacji, której producenci odwdzięczyli się kolejnymi angażami. Manowska stara się trzymać z dala od plotek i skandali, wie, jakby to wpłynęło na wizerunek "swojskiej dziewczyny".

Jednak duża popularność ma jednak swoją cenę. Manowska budzi zainteresowanie, ludzie chcą wiedzieć nieco więcej o jej życiu prywatnym, szukają informacji na temat jej partnera. Gdy Manowska zobaczyła swoje zdjęcia z lotniska, na których stała zapłakana, bardzo się zdenerwowała. To był jej słabszy moment: miała za sobą kilkanaście godzin podróży, spieszyła się na nagranie, kontrola na lotnisku przeciągała się w nieskończoność.

Zobacz także: Marta Manowska została zatrzymana na lotnisku przez służbę celną

d3dh3f4

To nie są straszne publikacje i Marta wciąż jest ulubienicą mediów, ale jak każda celebrytka, jest bardzo wrażliwa na swoim punkcie. Na szczęście jest ktoś bliski, kto się nią opiekuje. To tajemniczy Adam, dźwiękowiec poznany na planie "Sanatorium miłości".

"Gdy niedawno gwiazda zdecydowała się na kupno mieszkania w Warszawie, to z myślą, że zamieszkają tam we dwoje" - czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie".

Kto wie, może kolejnym krokiem będzie ślub?

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Zobacz także: Michele Morrone śpiewa synkowi. Aktor "365 dni" pokazał urocze nagranie

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" miała wypadek w górach. Jest po operacji

d3dh3f4

Podziel się opinią

Share
d3dh3f4
d3dh3f4