Trwa ładowanie...
da4ia9j

Marta Manowska pomaga chorym na raka. Fundacja Herosi nie kryje wdzięczności

Marta Manowska wykazała się ogromnym sercem. Kiedy Fundacja Herosi poprosiła ją o pomoc, nawet przez chwilę się nie wahała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Marta Manowska
Marta Manowska (East News, Fot: East News)
da4ia9j

W ciągu kilku ostatnich lat Marta Manowska zyskała ogromną popularność m.in. dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Jednak zamiast bywaniu na czerwonych dywanach, dziennikarka postanowiła bardziej szlachetnie wykorzysztać swoją rozpoznawalność. Zaangażowała się w pomoc Fundacji Herosi.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Jestem zakochana, ale to trudna miłość

Marta razem z podopiecznymi z Kliniki Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla Fundacji Herosi w Instytucie Matki i Dziecka.

da4ia9j

Efekty zobaczycie m.in na zdjęciu poniżej.

Fundacja Herosi od 2009 roku aktywnie pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi oraz podopiecznym z domów dziecka.

Wolontariusze Fundacji Herosi realizują marzenia dzieci, organizują spotkania ze znanymi osobami, wyjazdy na mecze, treningi i koncerty. Regularnie odwiedzają podopiecznych na oddziale onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, organizując im czas wolny od zabiegów w trakcie leczenia i pobytu w szpitalu. Obecni są także w domach dziecka, gdzie przygotowują aktywności dla podopiecznych, pomagają w odrabianiu lekcji. Fundacja Herosi przygotowuje również sesje zdjęciowe i pokazy mody dla pacjentów, które przede wszystkim pokazują ich piękno, a nie chorobę.

da4ia9j

W działalność Herosów bardzo mocno zaangażowani są znani sportowcy m.in. siatkarze, skoczkowie narciarscy, piłkarze ręczni, piłkarze nożni, a także aktorzy, projektanci i muzycy, którzy biorą udział w spotkaniach z dziećmi, zbiórkach i w sesjach zdjęciowych z udziałem podopiecznych.

Ostatnio obok Marty Manowskiej zapozowali także m. in. Julia Wróblewska, Marek Kaliszuk, Rafał Maślak czy Julia Wyszyńska.

Więcej informacji o Fundacji Herosi znajdziecie po kliknięciu tutajtutaj.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

da4ia9j

Podziel się opinią

Share
da4ia9j
da4ia9j