Trwa ładowanie...
d3cki9s

Marta Manowska przechodzi trudny czas. Pożegnała dziadka

To nie jest łatwy czas dla Marty Manowskiej. Prowadząca "Sanatorium miłości" po nagłym odejściu Cezarego Mocka, musiała również zmierzyć ze śmiercią swojego dziadka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie jest to łatwy czas dla Manowskiej
Nie jest to łatwy czas dla Manowskiej (ons.pl, Fot: ons.pl)
d3cki9s

Marta Manowska jest uznawana za jedną z najpozytywniejszych prowadzących w polskim show-biznesie. Od kilku edycji z powodzeniem prowadzi "Rolnik szuka żony". Na początku 2019 r. pomaga także seniorom. Program "Sanatorium miłości" od razu zyskał olbrzymią sympatię widzów. Ostatnio sieć obiegła smutna informacja o tym, że jeden z uczestników umarł.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": Uwielbiam starszych ludzi

Marta Manowska bardzo przeżyła śmierć Cezarego Mocka. Gwiazda TVP bardzo zżywa się z uczestnikami programów i nigdy tego też nie ukrywała. "Czaruś. Kochanie. Byłeś jednym z najcudowniejszych ludzi jakich w życiu poznałam. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, dowcipny jak nikt. Kopalnia wiedzy, doświadczeń, pomysłów i anegdot. Ale przede wszystkim byłeś wrażliwym, dobrym i pięknym człowiekiem" - napisała na Instagramie.

Jak informuje "Rewia", prowadzącej "Rolnika" umarł niedawno dziadek. - Martusia wiele nam o dziadkach opowiadała i były to piękne historie - czytamy w "Rewii". To trudny czas dla Manowskiej. Śmierć bliskich jest zawsze bardzo bolesnym ciosem.

d3cki9s

Podziel się opinią

Share
d3cki9s
d3cki9s