Trwa ładowanie...
d3o64zr

Marta Wieniawa w bikini na Sycylii. Porównała się do Kris Jenner

Julia Wieniawa i jej mama wrzucają na Instagram gorące fotki z Sycylii, na których wyglądają jak siostry na wakacjach. Marta Wieniawa pochwaliła się zdjęciem zrobionym przy basenie w kostiumie kąpielowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa-Narkiewicz z mamą Martą wypoczywają na Sycylii
Julia Wieniawa-Narkiewicz z mamą Martą wypoczywają na Sycylii (Forum)
d3o64zr

Niedawno pisaliśmy, że Julka wylewa na siłowni siódme poty, ale efekty ciężkiej pracy widać gołym okiem. Wygląda na to, że jej mama również dba o formę, bo w bikini przy basenie wygląda świetnie. Marta Wieniawa w tak skąpym stroju to rzadki widok, ale relaksując się na Sycylii pozwoliła się sfotografować córce.

"Kris Jenner na wakacjach" – napisała pod fotką Marta Wieniawa, porównując się do amerykańskiej celebrytki, matki Kim Kardashian i innych gwiazd znanych z reality show "Z kamerą u Kardashianów".

d3o64zr

Fani Marty Wieniawy nie kryli zachwytu odważną fotką przy basenie. "To jest nielegalne tak wyglądać. Pięknie", "Wow", "Wyglądasz super" – pisali w komentarzach.

Marta Wieniawa towarzyszy zapracowanej córce w jej codziennych obowiązkach, bo od lat łączy rolę mamy celebrytki i jej menadżerki. Profil "mamadżerki" Julii Wieniawy na Instagramie śledzi ponad 10 tys. osób (Julka ma 1,3 mln), ale jeżeli dalej będzie wrzucać takie zdjęcia jak zrobione na Sycylii, to wkrótce będzie ich znacznie więcej.

Jak wam się podoba takie oblicze Marty Wieniawy?

d3o64zr

Obejrzyj: Mama-menedżer poprawia Julii Wieniawie włosy i robi zdjęcia

d3o64zr

Podziel się opinią

Share

d3o64zr

d3o64zr