Trwa ładowanie...
d426cc3

Marta Wierzbicka publikuje nowe zdjecie. Internauci: "Ale ty schudłaś"

Wierzbicka relacjonowała swoją podróż życia. Aktorka wybrała się aż do Singapuru, a zdjęciami bardzo chętnie dzieliła się w na instagramowym profilu. Internauci jednak zwrócili uwagę na to, jak wygląda gwiazda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sporo internautów zwróciło uwagę na to, że aktorka zrzuciła kilogramy.
Sporo internautów zwróciło uwagę na to, że aktorka zrzuciła kilogramy. (East News, Fot: East News)
d426cc3

Marta Wierzbicka kojarzona jest głównie z serialu "Na Wspólnej", gdzie wcielała się w Olę Zimińską. Choć już jakiś czas temu odeszła z obsady, trudno zapomnieć o bohaterce, którą z pewnością polubili widzowie. Zdaje się, że Wierzbicka szybko zatęskniła za małym ekranem. Jak podawał serwis Pudelek, ma pojawić się w serialu "Pierwsza miłość", emitowanym w konkurencyjnej stacji.

Marta uwielbia podróże, a ostatnio wybrała się do Singapuru. Był to dla niej wyjątkowy wyjazd, który dostarczył jej mnóstwo wrażeń. "Istny raj na ziemi - Singapur! To niesamowite miejsce w którym odnalazłam się bez problemu. Jest tu tyle przyjemności, a przede wszystkim podczas jedzenia przeróżnych potraw, które łączą w sobie wiele kultur. Cieszę się każdą chwilą, smakując, fotografując, podziwiając naturę łączę swoje pasje" - ekscytuje się na Instagramie.

Uwagę internautów zwrócił jednak fakt, że aktorka zrzuciła sporo kilogramów. "Ale ty schudłaś" - zwracają uwagę fani. "Jaka chudzinka" - napisała Lara Gessler. W odpowiedzi Wierzbicka napisała, że to po prostu "zasługa perspektywy". Czyżby?

d426cc3

Myślicie, że to kwestia pozowania i perspektywy?

d426cc3

Podziel się opinią

Share

d426cc3

d426cc3