Ulubienica widzów
Martę Wierzbicką kojarzymy głównie z popularnego serialu TVN "Na Wspólnej". Od 2006 roku wciela się tam w rolę Oli Zimińskiej. Aktorka od lat cieszy się ogromną sympatią widzów. W 2013 r. Marta na nowo zaistniała w mediach. Wystąpiła wówczas w rozbieranej sesji dla magazynu "Playboy". I nic w tym dziwnego, bo aktorka ma niesłychanie piękną figurę.
Teraz Wierzbicka wybrała się na premierę spektaklu "Dom Lalki". Zabrała ze sobą partnera.
Plotki o ślubie
Marta Wierzbicka od dłuższego czasu jest zakochana. Jej partner nie jest związany z show-biznesem i nie bryluje na czerwonych dywanach. W lipcu ubiegłego roku internauci na jednym ze zdjęć zauważyli obrączkę na jej palcu, jednak aktorka zaprzeczyła plotkom o ślubie.
Rzadki widok
Choć rzadko pokazuje się z partnerem, tym razem zrobiła wyjątek. Na premierę spektaklu włożyła sukienkę w paski i luźną marynarkę, które podkreśliły jej szczupłą figurę. Jej partner miał na sobie białą koszulę i jasne spodnie.