Trwa ładowanie...
d3c7fvn

Marta Wierzbicka znowu w bikini. Wyjechała na wakacje

Ostatnio Marta Wierzbicka wzbudziła sensację swoją szczupłą sylwetkę. Negatywne komentarze nie są jej straszne. I dobrze, bo wygląda świetnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Wierzbicka
Marta Wierzbicka (PAP)
d3c7fvn

Marta Wierzbicka chwali się swoimi wakacjami w mediach społecznościowych. Na Instagramie właśnie opublikowała fotkę w bikini.

- Idę - podpisała zdjęcie.

Jeszcze niedawno media żyły zbyt szczupłą sylwetką aktorki. Kiedy gwiazda pochwaliła się fotkami z wyjazdu, większość komentarzy dotyczyła jej ciała. Fanki zarzucały jej, że za bardzo schudła i nie wygląda już tak ponętnie jak kiedyś. Wierzbicka nie za bardzo przejęła się tymi opiniami.

d3c7fvn

ZOBACZ: Marta Wierzbicka błąka się po teatrze

Wówczas podkreśliła, że ona czuje się świetnie w swojej skórze, a to jest najważniejsze. Jak widać, mało pochlebne komentarzy jej nie onieśmieliły. Pod najnowszym zdjęciem są już dużo bardziej pozytywne reakcje.

"Wyglądasz jak milion dolarów",
"Marta, świetnie się prezentujesz",
"Pięknie wyglądasz",
"Świetne ciało".

Przy okazji Marta Wierzbicka wypowiedziała się na temat rzekomego ślubu. Kilka miesięcy temu pokazała zdjęcie, na którym widać pierścionek. Wówczas nie było wątpliwości, że aktorka zmieniła stan. Teraz jeden z fanów chciał skomplementować gwiazdę, a przy okazji wyciągnął z niej prywatne wyznanie.

d3c7fvn

"Ona wyglada jak milion dolarsów! Gratulejszen dla małżonka" - napiał chłopak.

Wierzbicka szybko odpowiedziała.

"Żebym jeszcze znała imię tego małżonka, to by było cacy" - zażartowała.

d3c7fvn

Podziel się opinią

Share

d3c7fvn

d3c7fvn