Trwa ładowanie...
d21pu6s

Martin Garrix z nowym albumem. Nagrał numer z Polakiem!

Martin Garrix, jeden z aktualnie najlepszych DJ'ów i producentów muzyki elektronicznej, wyda kolejny minialbum. Od poniedziałku codziennie będzie publikował utwory z płyty "Bylaw" w Internecie. Wśród nich jest nagranie z polskim producentem, Blindersem. Pierwszym singlem jest piosenka "Breach (Walk Alone)".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blinders i Martin Garrix podczas pracy w studiu muzycznym
Blinders i Martin Garrix podczas pracy w studiu muzycznym (Instagram)
d21pu6s

Minialbum "Bylaw" oficjalną premierę będzie miał dopiero w piątek 19 października, ale zabieg wypuszczania jednego numeru z płyty dziennie zastosował już wcześniej, gdy dwa lata temu wydał swoją pierwszą EP-kę "Seven".

O wspólnym numerze Polaka z Holendrem spekulowało się od tegorocznego Tomorrowlandu, gdy Garrix zagrał go podczas swojego występu.

Mateusz Owsiak, znany szerzej jako Blinders, sam jest mocno wspierany przez Garriksa i jego wytwórnię STMPD RCRDS. Pod tym labelem wydał już m.in. utwory "Leaving" (we wrześniu), "Okami", "Snakecharmer", "Melt (Tasty)". Wcześniej w świecie EDM zaistniał z produkcji "Sirene: i remiksu "Center Of The Universe" Axwella. Na tę chwilę to Mateusz wydaje się być wiodącym polskim producentem muzyki elektronicznej na świecie.

d21pu6s

Lista utworów na płycie "Plus" Martina Garriksa:
1. "Breach (Walk Alone)" (z Blindersem)
2. "Yottabyte"
3. "Access"
4. "Waiting For Tomorrow" (z Piercem Fultonem i Mike'iem Shinodą)
5. "Latency" (z Dyro)

Co ciekawe, "Waiting For Tomorrow", mimo że jest regularne grane na koncertach przez Garriksa od 2016 roku, to miało nigdy nie być wydane. Nieoficjalnie mówi się, że to ze względu na samobójstwo Chestera Benningtona, wokalisty Linkin Park - nikt z kapeli, łącznie z Shinodą, nie miał nic potem wydawać.

Wielu fanów dzisiejszej sceny EDM swoje zainteresowanie tą muzyką może zawdzięczać właśnie Garriksowi. W 2013 młody Holender wypuścił hit "Animals", który zapoczątkował trend na brzmienia z gatunku house i pozostałych jego podgatunków. Sam Garrix ma na koncie wiele hitów, takich jak "Like I Do" z Davidem Guettą i Brooksem, "In The Name Of Love" Bebe Rexhą, "Scared To Be Lonely" z Duą Lipą i masę innych. W 2016 i 2017 roku wygrał ranking DJ Mag Top 100 DJs na najlepsza DJ'a na świecie.

d21pu6s

Podziel się opinią

Share
d21pu6s
d21pu6s