Trwa ładowanie...
d1lirhn

Martin Scoresese ofiarą żartu własnej córki. Krytyka Marvela obrócona przeciwko niemu

Martin Scorsese jakiś czas temu negatywnie ocenił produkcje Marvela. Z jego opinii postanowiła zażartować córka, która dała mu prezent świąteczny, dołączając motyw superbohaterów. Trzeba przyznać, że żart jej się udał. Zobaczcie sami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martin Scorsese padł ofiarą najlepszego świątecznego żartu w tym roku
Martin Scorsese padł ofiarą najlepszego świątecznego żartu w tym roku (Getty Images)
d1lirhn

Martin Scorsese kilka miesięcy temu negatywnie wypowiedział się o filmach na bazie komiksów Marvela. Stwierdził, że "to nie jest kino, ale parki rozrywki". W późniejszym wywiadzie dla "New York Times" wyjaśnił, że "filmom Marvela brakuje pewnego objawienia, olśnienia, tajemnicy, prawdziwego niebezpieczeństwa emocjonalnego dla widzów, którzy musieliby się skonfrontować z naturą ludzką".

- Tam nie ma ryzyka. To schematy, które podlegają licznym wariacjom - dodał.

ZOBACZ TEŻ: Michał Milowicz o "Futrze z misia" i swoim "zniknięciu" z mediów

Z jego wypowiedzi postanowiła zażartować córka Francesca. Okazję do tego wybrała idealną. Przygotowując prezent świąteczny, zapakowała go... w papier z narysowanymi postaciami z uniwersum Marvela. Na zdjęciu udostępnionym na Instagramie można było zobaczyć m.in. Iron Mana, Hulka i Kapitana Amerykę.

d1lirhn

"Patrzcie, w co owijam świąteczne prezenty taty" - podpisała zdjęcie córka reżysera. Zapewne jego mina, gdy zobaczył opakowanie prezentu, była bezcenna.

d1lirhn

Podziel się opinią

Share

d1lirhn

d1lirhn