Trwa ładowanie...

Martyna Gliwińska już chwali się świetną sylwetką!

Gliwińska, która jest matką dziecka Jarka Bieniuka, jest aktywna na Instagramie. Tam chętnie pokazuje małego Kazia, ale także swój powrót do sylwetki sprzed ciąży. Ma się czym pochwalić!

Martyna Gliwińska już chwali się świetną sylwetką!
d2us63i

Sytuację Martyny Gliwińskiej i Jarka Bieniuka można określić jednym słowem: skomplikowana. Rozstali się, gdy dziewczyna była w ciąży z jego czwartym dzieckiem.

Mały Kazio przyszedł na świat w połowie marca. Już wtedy w Polsce i na świecie rozprzestrzeniał się koronawirus, więc Martyna była w szpitalu sama. Nie wiadomo, czy gdyby nie pandemia, sytuacja w ogóle wyglądałaby inaczej. W końcu Jarek zerwał tę znajomość na długo przed tym, jak jego synek przyszedł na świat.

Ostatnio na profilu Martyny Gliwińskiej na Instagramie pojawiło się rodzinne zdjęcie, które podpisała wymownym słowem "Family". Widzimy, jak Jarosław Bieniuk trzyma na kolanach najmłodszą pociechę, a wokół niego pozują starsze dzieci: 17-letnia Oliwia, 14-letni Szymon i 9-letni Jan. Wszyscy mają założone rękawiczki i maseczki tak, by nie narażać malucha na niebezpieczeństwo.

d2us63i

Ostatnio Gliwńska udzieliła wywiadu, w którym zapewniła, że zależy jej na tym, by uspokoić nieco emocje w mediach wokół ich relacji. Bardzo możliwe, że jednak próbują stworzyć rodzinę na nowo. Na najnowszym zdjęciu Martyna pozuje sama i pokazuje swoje piękne smukłe nogi.

Do zdjęcia dodała podpis "falling for you like it's spring", który mógłby sugerować, że Martyna... zakochuje się. Czy właśnie w Jarku?

d2us63i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2us63i