Trwa ładowanie...
d1egicg

Martyna Wojciechowska i Rafał Sonik: co ich łączy?

O tej relacji może być głośno. Dowiedzieliśmy się, że Martyna Wojciechowska jest w bliskich kontaktach z Rafałem Sonikiem. Czy to coś więcej niż przyjaźń? Kierowca rajdowy nadal jest w oficjalnym związku z dużo młodszą od siebie Karoliną Sołowow. Razem wychowują niespełna rocznego syna oraz dwójkę dzieci Sołowow z poprzednich związków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska i Rafał Sonik: co ich łączy?
(ONS.pl)
d1egicg

- Martyna i Rafał spotykają się po kryjomu. Bywa, że on odbiera ją z lotniska, a następnie wychodzą osobnymi wejściami, by nie wzbudzić podejrzeń. Coraz więcej osób widuje ich mimo to razem i zadaje pytanie, co łączy tych dwoje - powiedział nam znajomy obojga.

Wojciechowska w 2016 roku była łączona z mężczyzną, który miał ją wspierać w chorobie. W zeszłym roku przeżyła śmierć byłego partnera i ojca swojej córki Marysi, Jerzego Błaszczyka. Z kolei Sonik udzielił niedawno wywiadu, w którym zachwalał swoją relację z Karoliną. Wydawało się, że gdy po 24 latach zdecydował się odejść od żony dla młodszej o 19 lat córki swojego przyjaciela, to już tak zostanie.

- Rafał kompletnie zauroczył się Martyną. Mają wspólne pasje, są w zbliżonym wieku. Nie brakuje im tematów do rozmów - dodało nasze źródło.

d1egicg

Czy to tylko bliska przyjaźń?

d1egicg

Podziel się opinią

Share
d1egicg
d1egicg