Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska i Rafał Sonik: co ich łączy?

O tej relacji może być głośno. Dowiedzieliśmy się, że Martyna Wojciechowska jest w bliskich kontaktach z Rafałem Sonikiem. Czy to coś więcej niż przyjaźń? Kierowca rajdowy nadal jest w oficjalnym związku z dużo młodszą od siebie Karoliną Sołowow. Razem wychowują niespełna rocznego syna oraz dwójkę dzieci Sołowow z poprzednich związków.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Martyna Wojciechowska i Rafał Sonik: co ich łączy?Źródło: ONS.pl
dpri8hq
dpri8hq

- Martyna i Rafał spotykają się po kryjomu. Bywa, że on odbiera ją z lotniska, a następnie wychodzą osobnymi wejściami, by nie wzbudzić podejrzeń. Coraz więcej osób widuje ich mimo to razem i zadaje pytanie, co łączy tych dwoje - powiedział nam znajomy obojga.

Wojciechowska w 2016 roku była łączona z mężczyzną, który miał ją wspierać w chorobie. W zeszłym roku przeżyła śmierć byłego partnera i ojca swojej córki Marysi, Jerzego Błaszczyka. Z kolei Sonik udzielił niedawno wywiadu, w którym zachwalał swoją relację z Karoliną. Wydawało się, że gdy po 24 latach zdecydował się odejść od żony dla młodszej o 19 lat córki swojego przyjaciela, to już tak zostanie.

- Rafał kompletnie zauroczył się Martyną. Mają wspólne pasje, są w zbliżonym wieku. Nie brakuje im tematów do rozmów - dodało nasze źródło.

dpri8hq

Czy to tylko bliska przyjaźń?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dpri8hq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpri8hq