ycipk-2rs4b5

Martyna Wojciechowska ma powody do zmartwień. Chodzi o ukochanego

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. I choć początkowo rewelacyjnie się dogadywali, to teraz podróżniczka ma powody do obaw.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska tworzą szczęśliwy związek
Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska tworzą szczęśliwy związek (East News)
ycipk-2rs4b5

Gdy pojawiły się pierwsze doniesienia o tym, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski mają się ku sobie, wiele osób myślało, że to jedynie plotki. Z czasem okazało się jednak, że para podróżników naprawdę jest razem. Wojciechowska i Kossakowski przestali już jakiś czas temu ukrywać swoją relację i nie boją się okazywać czułości w miejscach publicznych czy na branżowych imprezach. Teraz myślą o sobie i swoim związku bardzo poważnie.

ZOBACZ TAKŻE: Martyna Wojciechowska zapewnia: "Mam mocny kręgosłup moralny, nikogo nie udaję"

ycipk-2rs4b5

I choć ewidentnie są w sobie zakochani bez granic, to nie ominą przyziemnych problemów, które dotyczą życia codziennego.

Martyna Wojciechowska to gwiazda stacji TVN, a jej partner Przemysław Kossakowski, znany jest ze swojego programu podróżniczego w TTV.

Jak podaje "Fakt", ostatnio podróżniczka zdębiała, kiedy dowiedziała się, na jaki pomysł wpadł jej ukochany.

Przemysław chce m. in. wyruszyć do Afryki, by tropić bezwzględnych i nieliczących się z nikim i niczym kłusowników.

ycipk-2rs4b5

- On nie raz ryzykował zdrowiem czy życiem na planie swoich programów. Był atakowany przez zwierzęta, poddawał się rytuałom, które mu zaszkodziły i wywoływały zdrowotne problemy. Martyna mu ciągle powtarza, że powinien w końcu przystopować, bo nie ma już 30 lat. A skoro myśli o założeniu z nią rodziny, nie powinien tak szarżować - zdradziła informator tabloidu.

Od kiedy Martyna Wojciechowska została mamą, nie pozwala sobie na ryzykowne podróże. Myślicie, że ich związek wytrzyma taką próbę?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2rs4b5

ycipk-2rs4b5
ycipk-2rs4b5