Trwa ładowanie...
d117pic

Martyna Wojciechowska na Instagramie wstawiła zdjęcie sprzed 18 lat! Fani są zachwyceni

Martyna Wojciechowska na swoim profilu instagramowym zazwyczaj publikuje zdjęcia z podróży. Tym razem pochwaliła się jednak fotografią sprzed 18 lat. Pamiętacie, jak wtedy wyglądała?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 18 lat
Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 18 lat (Instagram.com)
d117pic

Martyna Wojciechowska to znana podróżniczka, która karierę w telewizji zaczynała pod koniec lat 90. Początkowo pracowała jako modelka TVN, jednak jej charyzma zaprowadziła Wojciechowską w inną stronę. Prowadziła "Automaniaka", "Dzieciaki z klasą" czy pierwszą edycję "Big Borthera".

Od tych wydarzeń minęło naprawdę wiele czasu. Martyna Wojciechowska wspięła się na szczyt, jednak media co pewien czas przypominają jej zdjęcia z początku kariery. Tym razem to sama Martyna postanowiła z dystansem podejść do siebie sprzed lat. Zobaczcie zaskakujące porównanie podróżniczki dziś i 18 lat temu.

Pod zdjęciem Martyny Wojciechowskiej na Instagramie pojawił się zabawny post:
"Dziękuję twórcom internetowym za przypomnienie, że 18 lat temu wyglądałam poważniej niż teraz. 2001 vs 2019. Najlepszy dowód na to, żeby na ślepo nie podążać za trendami w modzie i makijażu. Cały długi weekend planuję spędzić #NOMAKEUP"

Co sądzicie o tym porównaniu? Która wersja Martyny bardziej do was przemawia?

d117pic

Podziel się opinią

Share
d117pic
d117pic