placeholder_in6g6o

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z dzieciństwa. "Kiedyś to były zimy"

Prezenterka telewizyjna zrobiła swoim fanom nie lada niespodziankę. Pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jej mina i ubranko "rozbroiło" internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gospodyni programu "Kobieta na krańcu świata" rozbawiła swoich fanów.
Gospodyni programu "Kobieta na krańcu świata" rozbawiła swoich fanów. (East News, Fot: East News)
placeholder_in6g6o

Nie ma większej frajdy niż przeglądanie albumów ze starymi zdjęciami. Zdaje się, że Martyna Wojciechowska właśnie to uczyniła. Swoim "znaleziskiem" postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych.

Wojciechowska opublikowała archiwalną fotografię na facebookowym i instagramowym profilu. "Kiedyś to były zimy! Mama zawsze dbała, żebym nie zmarzła" - pisze pod zdjęciem, a na nim widzimy malutką Wojciechowską. Dziewczynka ma na sobie mnóstwo warstw ubrań "ciekawego" stylu. Oprócz tego uwagę zwraca wyraźny grymas. "Mina zabójcy" - piszą internauci. Malutka Martyna chyba nie była wówczas zadowolona.

placeholder_in6g6o

"Miałam takie futerko. Ciężkie było, jak diabli i trudno było się w nim poruszać", "Miałam podobny i podobną minę" - wspominają internauci na widok fotografii.

Z biegiem lat zmienia się moda i jak się okazuje też klimat. Lata temu zimy rzeczywiście były srogie i mało kto w Polsce wyobrażał sobie np. święta Bożego Narodzenia bez śniegu. Dziś jest już to coraz częstsze.

Poznajecie Martynę Wojciechowską?

placeholder_in6g6o
placeholder_in6g6o
placeholder_in6g6o
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_in6g6o