Trwa ładowanie...
d3pbaxd

Martyna Wojciechowska opublikowała romantyczne zdjęcie z Przemkiem Kossakowskim

Martyna Wojciechowska nie często dzieli się swoim życiem prywatnym z opinią publiczną. Tym razem zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie na Instagramie ze swoim partnerem, Przemkiem Kossakowskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem.
Martyna Wojciechowska pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem. (ONS.pl)
d3pbaxd

Martyna Wojciechowska – Instagram

Martyna Wojciechowska to jedna z tych gwiazd, które są wyjątkowo aktywne w mediach społecznościowych. Instagram Wojciechowskiej obserwuje ponad milion fanów i ze względu na jej zawód większość liczy na piękne pocztówki z podróży.

Dziennikarka nie zawodzi i rozpieszcza fanów fotkami z najpiękniejszych zakątków świata. Ostatnio na Instagramie Martyny Wojciechowskiej pojawiło się również nieco prywaty. 45-latka opublikowała romantyczne zdjęcie ze swoim partnerem Przemysławem Kossakowskim. Para całuje się na tle jednego z holenderskich budynków. Podpis jest dosyć dwuznaczny: "Co się dzieje w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie".

d3pbaxd

Fani są zachwyceni i komentują: "Jak Wy fajnie razem wyglądacie! Szczęścia na każdym krańcu świata!", "Uwielbiam Was razem i każdego z osobna", "Widać szczęście na waszych twarzach".

Martyna Wojciechowska – partner

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą od 2018 r. Partner Wojciechowskiej to zapalony podróżnik, który prowadzi niekonwencjonalne programy rozrywkowe na antenie TTV.

d3pbaxd

Ich początki nie były łatwe. Wojciechowska i Kossakowski poznali się na evencie branżowym, jednak mężczyzna wyznał, że dziennikarka nie była nim zainteresowana. Pół roku później Martyna Wojciechowska postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie, kiedy w jednym z odcinków programu Kossakowski zjadł zupę z płetwy rekina.

"Postanowiłem udowodnić jej, że zjadanie zagrożonych gatunków to najmniejsza z moich wad. Ten proces trwa do dzisiaj" – żartobliwie komentuje 47-latek.

d3pbaxd

Podziel się opinią

Share

d3pbaxd

d3pbaxd