Trwa ładowanie...
d44e7mr

Martyna Wojciechowska ścięła włosy. Raczej nie ma szans, by to była peruka

Podróżniczka i dziennikarka zaskoczyła fanów, publikując na Instagramie zdjęcie w nowej fryzurze. Cięcie jest drastyczne!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska (Instagram.com)
d44e7mr

Martyna Wojciechowska nigdy nie należała do kobiet, które lubią dziewczęcy i typowo seksowny styl. Jest podróżniczką, kobietą pracującą i to, jak wygląda, odzwierciedla zawsze jej styl życia. Dlatego najczęściej możemy ją oglądać w spodniach, bawełnianych koszulkach, luźno rozpuszczonych włosach.

Czy teraz Martyna posunęła się jeszcze dalej w poszukiwaniu wygody? Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym ma bardzo krótkie włosy.

d44e7mr

Zdjęcie podpisała słowami "ostre cięcie!". Czy możliwe, że robi nam wszystkim psikusa? Pamiętamy przecież, że jakiś czas temu opublikowała swoje zdjęcie w sukni ślubnej. Szybko się wtedy okazało, że to mało subtelna reklama kolejnego sezonu jej programu "Kobieta na krańcu świata". Czy teraz też się z nami tylko bawi?

Martyna wygląda teraz zdecydowanie inaczej, ale wciąż bardzo ładnie. Niektórzy mogą mieć nadzieję, że to nowe uczesanie to peruka (dla jakichś potrzeb), ale są na to małe szanse. Na zdjęciu widać, że włosy są raczej rzadkie i mało puszyste, mają także piękny kolor, taki jaki nosi Martyna. Być może podróżniczka podjęła taką decyzję, bo krótkie uczesanie jest o wiele wygodniejsze podczas wypraw?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d44e7mr

d44e7mr
d44e7mr