Trwa ładowanie...
d42e86g
News

Martyna Wojciechowska wyda majątek na leczenie

W listopadzie Martyna Wojciechowska podzieliła się ze swoimi fanami bardzo smutną informacją. W oficjalnym oświadczeniu wyznała, że od pewnego czasu zmaga się z poważną chorobą. Okazuje się, że leczenie znanej podróżniczki pochłonie majątek.
Podziel się
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska (ONS.pl)
d42e86g

Wojciechowska za każdym kroku udowadnia, że się nie poddaje. Ostatnio znalazła siłę, by pojawić się na gali konkursu fotograficznego "Rozwój w obiektywie". Nie tylko wystąpiła na scenie, ale również chętnie pozowała do zdjęć. Na co dzień jest jednak osłabiona, musi konsultować się z polskimi i zagranicznymi lekarzami.

Jak dowiedział się „Super Express”, gwiazda planuje konsultacje w Stanach Zjednoczonych. Podobno badania w amerykańskiej klinice mogą kosztować ją prawie 100 tysięcy złotych. Do tego należy doliczyć koszty podróży, mieszkania i oczywiście leków. Na szczęście Wojciechowska nie traci nadziei.

Gdyby kilka miesięcy temu ktoś powiedział mi, że mogę być tak słaba, to nigdy bym nie uwierzyła, bo znam swój organizm i wiem, jak szybko potrafi się regenerować. Tym razem było inaczej. Na szczęście jestem pod opieką specjalistów, którym ufam, i wiem, że ostatecznie wszystko się ułoży. Przede mną jeszcze wiele tygodni leczenia, ale jestem dobrej myśli - powiedziała w rozmowie z dziennikiem.

d42e86g

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia.

Martyna Wojciechowska East News
Martyna Wojciechowska
d42e86g

Podziel się opinią

Share

d42e86g

d42e86g