Trwa ładowanie...
d1nl5tw

Martyna Wojciechowska złożyła kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak. "Znam uczucie straty osoby najbliższej"

Martyna Wojciechowska dołączyła do grona gwiazd składających kondolencje po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. We wzruszających słowach zwróciła się do żony zmarłego.
Podziel się
Martyna Wojciechowska również straciła ukochanego mężczyznę.
Martyna Wojciechowska również straciła ukochanego mężczyznę. (Materiały prasowe)
d1nl5tw

Po 5 dniach poszukiwań na terenie jeziora Kisajno 22 sierpnia odnaleziono ciało producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Dzisiaj w Konstancinie-Jeziorna odbędzie się msza żałobna. Następnego dnia urna z prochami milionera spocznie na terenie posiadłości Staraków w Fuledzie.

W mediach wciąż pojawiają kolejne wspomnienia o producencie. Martyna Wojciechowska także postanowiła złożyć kondolencje najbliższym zmarłego. Zwróciła się bezpośrednio do Agnieszki Woźniak-Starak.

"Zawsze ceniłam ludzi z wizją i pasją. Piotr Woźniak-Starak taki był, tworzył bez wątpienia niezwykłe filmy doceniane na całym świecie. Dzisiaj odbędzie się pogrzeb. Producent, ale też mąż, syn… Dla Jego Bliskich to bardzo trudny dzień. Zachowajmy ciszę. Agnieszko, znam uczucie straty osoby Najbliższej. Moje szczere kondolencje" - napisała w mediach społecznościowych..

Podróżniczka w 2016 r. zmierzyła się ze śmiercią swojego partnera i ojca jej córki, Jerzego Błaszczaka. Płetwonurek zmagał się z chorobą nowotworową. Miał 46 lat.

d1nl5tw

Podziel się opinią

Share

d1nl5tw

d1nl5tw