Trwa ładowanie...
d12l2u9

Martyna Wojciechowska zmienia ukochanego. Dzięki niej ruszy w wyjątkową podróż

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego wciąż rozkwita. Dwójka podróżników ma na siebie coraz większy wpływ.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski.
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski. (East News)
d12l2u9

45-letnia dziennikarka przez długi czas nie mogła znaleźć odpowiedniego partnera. Sama w jednym z odcinków swojego programu "Kobieta na krańcu świata" żartowała, że nie raz zdarzało jej się uciekać przed ślubnym kobiercem. Trwający od ponad 1,5 roku związek z Przemysławem Kossakowskim ma szansę na zmianę tego stanu.

- Traktuję tę relację bardzo poważnie i mam prawo przypuszczać, że dopłynęłam do właściwego portu - wyznała Wojciechowska w jednym z wywiadów.

Zobacz: Martyna Wojciechowska buduje dom dla adoptowanej córki

Również dla jej mężczyzny jest to spora zmiana. Jego życie prywatne wcześniej było burzliwe i podobnie jak Martyna Wojciechowska wolał zaszyć się w samotności niż szukać nowych rozrywek.

d12l2u9

- Zbliżałem się do czterdziestki, rozwiodłem się. Moje życie prywatne było totalnie zrujnowane, nie miałem pracy, brakowało mi pieniędzy i nie widziałem żadnych perspektyw na przyszłość - wspomina Kossakowski.

Odkąd są razem, skupiają się mocniej nie tylko na życiu prywatnym, ale i zawodowym. Dziennikarka w ubiegłym roku założyła fundację Unaweza, która ma pomagać wykluczonym kobietom i dzieciom na całym świecie. Z kolei Przemysław Kossakowski wpadł na pomysł nowego programu.

W przeciwieństwie do jego poprzednich projektów, tym razem w podróż nie ruszy sam, ale z dziećmi z Zespołem Downa. Na antenę TTV wkrótce trafi "Down The Road. Zespół w trasie", którego bohaterowie będą musieli odnaleźć się w ekstremalnych sytuacjach w 6 krajach. To za sprawą Martyny Wojciechowskiej zdecydował się zrealizować ten pomysł.

Czyżby pomaganie innym stało się ich wspólną pasją?

d12l2u9

Podziel się opinią

Share
d12l2u9
d12l2u9