Trwa ładowanie...

Marzena Rogalska jest zakochana po uszy. "Obwieściła światu, że jest zakochana"

Zdaje się, że to doskonały czas dla Marzeny Rogalskiej. Dziennikarka jest rozpromieniona. A to wszystko za sprawą nowej miłości.

Marzena Rogalska jest zakochana po uszy. "Obwieściła światu, że jest zakochana"Źródło: East News, fot: East News
d3rxvkn
d3rxvkn

Marzena Roglaska jest jedną z najbardziej popularnych i lubianych polskich dziennikarek. Aktualnie można zobaczyć ją w "Pytaniu na śniadanie" i jak donoszą tygodniki, w sercu Rogalskiej nastała wiosna.

ZOBACZ TAKŻE: Marzena Rogalska: Tak! Jestem zakochana!

Prywatnie jakiś czas temu przeżyła mocno miłosne rozstanie. - Nasze drogi się rozeszły i to jest wszystko, co mam na ten temat do powiedzenia publicznie. Teraz mam czas na rozmowy z Marzeną Rogalską, żeby dowiadywać się, czego jej potrzeba do szczęśliwego życia - mówiła jakiś czas temu w "Świat i Ludzie" po zakończeniu długoletniego związku. Dziś to szczęście odnalazła u boku nowego mężczyzny.

- Marzena potrzebowała czasu, aby się przekonać, że jest gotowa na nowy związek. Potrafi zaufać i chce to zrobić. Chciała też sprawdzić, czy życie na odległość, jakiego dotychczas nie doświadczała, jest czymś, z czym sobie poradzi. Kiedy już była pewna, że to się uda, obwieściła światu, że jest zakochana - czytamy w tygodniku "Rewia". Jakiś czas temu opublikowała zdjęcie z partnerem, o czym zresztą pisaliśmy.

Okazuje się, że czas leczy rany. O miłości Rogalska mówiła w wywiadzie z reporterem Oskarem Netkowskim. Los w końcu uśmiechnął się do dziennikarki, która czerpie radość z życia. Nie tylko zawodowego, ale także uczuciowego. Wszystko wskazuje na to, że czekają ją cudowne chwile u boku partnera.

d3rxvkn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rxvkn