ycipk-2c4717

Marzena Rogalska opublikowała zdjęcie z kosmetykami. Fani rozczarowni

Powszechną praktyką są posty, w których gwiazdy reklamują produkty. Kiedy takowy pojawił się na profilu instagramowym dziennikarki, fani - pisząc najprościej - się rozczarowali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marzena Rogalska wybrała się w egzotyczną podróż.
Marzena Rogalska wybrała się w egzotyczną podróż. (ONS.pl)
ycipk-2c4717

Dziennikarka pozuje na wyspie Cayo Jutías, która znajduje się u wybrzeży Kuby. Radosna i uśmiechnięta pokazała swoim fanom kosmetyki. "Takie oto nowinki kosmetyczne mam ze sobą. (...) Jak zwykle naturalnie, bez parabenów, co dla mnie bezcenne" - nie omieszkała podkreślić.

Niestety, nie do końca spodobało się to tym, którzy zobaczyli wpis. "Omg o 3 rano dodaje pani post. Która jest u Pani godzina? Życzę miłego dnia" - dziwią się internauci. "Nie ma jak reklama z rana" - dodaje kąśliwie ktoś inny. "A czyli standardzik, przypadkiem wzięłam ze sobą wszystkie linie kosmetyków.... Myślałam, że jest pani odporna na takie rzeczy..." - kwituje ktoś wprost.

ycipk-2c4717

Pozostali pozazdrościli wyjazdu dziennikarce i życzyli miłego dnia. A rzeczywiście podczas nieco chłodniejszych dni w Polsce, można pozazdrościć tak egzotycznego wyjazdu. Kuba w końcu jest przepięknym miejscem.

Zdjęcia, które pokazała Rogalska są przykładem na to, jak nie robić product placementu w mediach społecznościowych. Fotki były po prostu wymuszone, stąd pewnie taki odbiór fanów.

Widzieliście najnowsze zdjęcia dziennikarki?

ycipk-2c4717
ycipk-2c4717
ycipk-2c4717
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c4717