Trwa ładowanie...
Aleksandra Pajewska
25-01-2017 11:14

Marzia Gaggioli dla WP: liczę, że TVP da mi szansę wystąpić na Eurowizji

Marzia Gaggioli, ulubienica polskiego internetu, na Eurowizji? Artystka w rozmowie z WP Gwiazdy zdradziła, że mimo regulaminu, który zabrania jej występu w polskich barwach, liczy na to, że TVP wyrazi zgodę na jej udział w eliminacjach. Jakie są na to szanse?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marzia Gaggioli dla WP: liczę, że TVP da mi szansę wystąpić na EurowizjiŹródło: Facebook.com
d23rm93
d23rm93

Jej utwory, wykonywane w języku polskim, od lat są hitami internetu. Fani usiłowali już ściągać ją na występy na Stadionie Narodowym, ale, niestety, przedsięwzięcie zakończyło się fiaskiem. Czy w przypadku Eurowizji będzie podobnie? Niestety, na to wygląda. Wszystko przez zmianę regulaminu. Jeszcze rok temu Gaggioli miałaby szansę, jednak nowe władze Telewizji Publicznej dodały do regulaminu polskich preselekcji do Eurowizji zapis który mówi, że Polskę mogą reprezentować wyłącznie osoby legitymujące się obywatelstwem Rzeczpospolitej Polskiej. To niestety dyskwalifikuje Włoszkę.

_- Naprawdę nie wiem, co zrobić. Moi fani zawsze są tacy mili i wspierają mnie, głosują na mnie. Spróbowałam wysłać swoją kandydaturę do TVP, mimo, że znam ich zasady. Moi fani i ja mamy nadzieję, że może TVP zezwoli na coś w rodzaju "dzikiej karty" i dadzą możliwość udziału komuś, kto nie ma obywatelstwa i teoretycznie jest "wbrew regulaminowi". Kto wie... nigdy nie mów nigdy! Ale to do TVP należy decyzja, tylko oni mogą wybrać reprezentanta. Co jeszcze mogę zrobić? Może spróbuję w kolejnym roku, może regulamin ulegnie wtedy zmianie? _- zastanawia się gwiazda w rozmowie z WP Gwiazdy. Mimo to fani wokalistki i kompozytorki nie poddają się. Jej utwór "Nie poddam się" obejrzało w sieci już niemal 50 tysięcy internautów.

Wszechstronna artystka śpiewa też po niemiecku, chińsku, angielsku, rosyjsku czy japońsku. Jednak jak zapewnia w rozmowie z nami, nie wyobraża sobie występowania w innych barwach. - Chcę śpiewać tylko dla Polski, kocham Polskę! - mówi. Może jednak uda jej się złagodzić serce prezesa Kurskiego, zwłaszcza, że nie kryje on swojej sympatii do muzyki rozrywkowej.

Marzia Gaggioli dla WP WP.PL
Marzia Gaggioli dla WP Źródło: WP.PL

Przypomnijmy, że oprócz rezolutnej Włoszki, swoje zgłoszenia wysłali między innymi Mateusz Maga, Madox, Iwona Węgrowska, Alicja Węgorzewska, Gosia Andrzejewicz czy Alicja Ruchała. TVP ze wszystkich zgłoszeń wybierze listę zakwalifikowanych utworów, którą poznamy 27 stycznia. 11 lutego na antenie TVP odbędą się preselekcje.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d23rm93
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23rm93