Trwa ładowanie...
01-09-2016 16:35

Maserak otwiera nowy biznes. Zrobi gwiazdy z amatorów

Rafał Maserak nie próżnuje. Przystojnego tancerza zobaczymy jesienią aż w dwóch dużych produkcjach telewizyjnych: "Tańcu z gwiazdami" i "Top Chef: Gwiazdy od kuchni". To jednak nie koniec. Maserak zdradza w rozmowie z WP, że otwiera nowy biznes - indywidualne lekcje tańca dla amatorów. Nie będą to jednak zwykłe treningi. Zajęcia z tancerzem mają bowiem pozwolić jego podopiecznym start w zawodowych turniejach tańca.

d3pxouy
d3pxouy

Ten system polega na tym, że zawodowy tancerz uczy amatora. Przychodzi ktoś z ulicy, a jego marzeniem jest wystąpić np. na międzynarodowym turnieju tańca. Przygotowujemy taką osobę do tego turnieju, jest to poprzedzone lekcjami i ciężką pracą na sali. Po jakimś czasie możemy taką osobę zabrać na turniej i pokazać cały ten świat od podszewki - tłumaczy w rozmowie z nami Rafał.

Przez ponad dekadę występów w "Tańcu z gwiazdami" Maserak udowodnił, że jest w stanie dobrze nauczyć tańczyć praktycznie każdego. Wygląda więc na to, że jego przyszli podopieczni nie muszą martwić się o efekty ich wspólnej pracy!

Julia Pogrebińska i Rafał Maserak w "Tańcu z gwiazdami" AKPA
Julia Pogrebińska i Rafał Maserak w "Tańcu z gwiazdami" Źródło: AKPA
d3pxouy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pxouy