Trwa ładowanie...
d2rw2zj
News

Mateusz Banasiuk odpadł z "Tańca z gwiazdami"!

Podziel się
Mateusz Banasiuk odpadł z "Tańca z gwiazdami"!
d2rw2zj

Zostały już tylko trzy pary!

W ostatnim odcinku gwiazdy zaprezentowały się w halloweenowych strojach. I tak, na parkiecie zobaczyliśmy bohaterów filmu Sok z żuka, Rodzina Addamsów i Maska. W programie znalazło się również miejsce dla duchów, szkieletów i czarownic.

Zobacz: Halloween w "Tańcu z Gwiazdami" FOTO

d2rw2zj

Choć wszystkie pary prezentowały podobny, wysoki poziom, kilku z nich zdarzyły się potknięcia. Najgorzej poradziła sobie uważana swego czasu za faworytkę Agnieszka Sienkiewicz. Jej foxtrot i cha cha nie przypadły do gustu jurorów.

Byłam ostatnio na wspaniałym turnieju tańca w Zawierciu i byle czym się teraz nie zadowolę. Nie zgadzam się Agnieszko na to, żebyś zatańczyła cha-chę na palcach - było poza rytmem. Za to zgodzę się, że był to jeden z twoich najgorszych występów - powiedziała Iwona Pavlović po jej występie.

Nieco więcej szczęścia miał Mateusz Banasiuk, który zdecydowanie zasłużył sobie na miano najlepiej tańczącego aktora tej edycji. Niestety, w starciu z typowanymi na finalistki Anią Wyszkoni i Marceliną Zawadzką nie miał większych szans i musiał pożegnać się z show.

Spodziewaliście się tego?

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

d2rw2zj

Podziel się opinią

Share

d2rw2zj

d2rw2zj