WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Mateusz Damięcki opublikował poruszający wpis. Piękne słowa o żonie

Mateusz Damięcki rzadko wypowiada się na tematy związane z rodziną. Tym razem jednak na swoim instagramowym profilu uczynił wyjątek i napisał piękne słowa o swojej żonie Paulinie Andrzejewskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska (East News, Fot: East News)
WP

Mateusz Damięcki jest w związku małżeńskim z Pauliną Andrzejewską, z którą niedawno doczekali się pociechy. Choć jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, to trzyma się daleko od medialnego zgiełku.

ZOBACZ TAKŻE: Damięcki zainspirował się Lewandowskim? "Mój bohater jest utkany ze stereotypów"

WP

Aktor jest aktywny w mediach społecznościowych i tam napisał kilka pięknych słów o swojej żonie.

"Każdego dnia dajesz mi siłę do życia, radość i sprawiasz, że wszystko co robię ma treściwy, mocny smak. Dajesz mi też przykład jak trwać, żeby dawać sobą nadzieję i roztaczać dobro i piękno. Jak żyć, żeby nie żyć tylko dla siebie. Jak żyć dla siebie i dla innych – w zgodzie z sumieniem, tu i teraz, a nie na kredyt, jak żyć tak, żeby inni czuli się szanowani i potrzebni" - zaczął poruszający post.

Mateusz Damięcki zaznaczył, że jego żona nadaje sens jego życiu i dzięki niej wiele rzeczy zrozumiał.

WP

Post, który poświęcony jest całkowicie jego żonie nie pojawił się tam przypadkowo. Okazuje się, że Paulina Andrzejewska została dyrektorką do spraw artystycznych Teatru Muzycznego w Poznaniu. "Zazdroszczę wszystkim, którzy będą mogli z nią w tej nowej rzeczywistości się spotkać" - pisze i jest pewny, że jego ukochana da sobie radę.

My życzymy powodzenia i trzymamy kciuki w tej - jak sam powiedział Damięcki - nowej rzeczywistości.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP