Trwa ładowanie...

Mateusz Damięcki opublikował poruszający wpis. Piękne słowa o żonie

Mateusz Damięcki rzadko wypowiada się na tematy związane z rodziną. Tym razem jednak na swoim instagramowym profilu uczynił wyjątek i napisał piękne słowa o swojej żonie Paulinie Andrzejewskiej.

Mateusz Damięcki opublikował poruszający wpis. Piękne słowa o żonieŹródło: East News, fot: East News
djwt0qs

Mateusz Damięcki jest w związku małżeńskim z Pauliną Andrzejewską, z którą niedawno doczekali się pociechy. Choć jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów, to trzyma się daleko od medialnego zgiełku.

ZOBACZ TAKŻE: Damięcki zainspirował się Lewandowskim? "Mój bohater jest utkany ze stereotypów"

Aktor jest aktywny w mediach społecznościowych i tam napisał kilka pięknych słów o swojej żonie.

djwt0qs

"Każdego dnia dajesz mi siłę do życia, radość i sprawiasz, że wszystko co robię ma treściwy, mocny smak. Dajesz mi też przykład jak trwać, żeby dawać sobą nadzieję i roztaczać dobro i piękno. Jak żyć, żeby nie żyć tylko dla siebie. Jak żyć dla siebie i dla innych – w zgodzie z sumieniem, tu i teraz, a nie na kredyt, jak żyć tak, żeby inni czuli się szanowani i potrzebni" - zaczął poruszający post.

Mateusz Damięcki zaznaczył, że jego żona nadaje sens jego życiu i dzięki niej wiele rzeczy zrozumiał.

Post, który poświęcony jest całkowicie jego żonie nie pojawił się tam przypadkowo. Okazuje się, że Paulina Andrzejewska została dyrektorką do spraw artystycznych Teatru Muzycznego w Poznaniu. "Zazdroszczę wszystkim, którzy będą mogli z nią w tej nowej rzeczywistości się spotkać" - pisze i jest pewny, że jego ukochana da sobie radę.

My życzymy powodzenia i trzymamy kciuki w tej - jak sam powiedział Damięcki - nowej rzeczywistości.

djwt0qs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djwt0qs