Trwa ładowanie...

Mateusz Damięcki zostanie ojcem! To spełnienie jego marzeń

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska spodziewają się dziecka. Radosną informację potwierdził m.in. Maciej Damięcki, ojciec Mateusza.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mateusz Damięcki zostanie ojcem! To spełnienie jego marzeńŹródło: ONS.pl
d3xbdyj
d3xbdyj

Wieść o nowym członku rodziny wywołała wyjątkową radość. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że przybędzie nowy członek rodziny. Z żoną ogromnie się cieszymy, że zostaniemy dziadkami – powiedział Maciej Damięcki "Dobremu Tygodni".

Wcale nie dziwi mnóstwo pozytywnych emocji związanych z wiadomością, którą potwierdził ojciec aktora. Przyszli dziadkowie są szczęśliwi, szczególnie, że będzie to pierwszy wnuk, a oprócz tego bardzo polubili Paulinę Andrzejewską, obecną partnerkę Mateusza Damięckiego.

Mateusz Damięcki ONS.pl
Mateusz Damięcki Źródło: ONS.pl

Wraz z radosną wiadomością dowiadujemy się, że Andrzejewska jest niezwykle poukładaną osobą. I choć ma duże ambicje zawodowe, to wciąż na pierwszym miejscu stawia rodzinę oraz dom. W show-biznesie rzadko zdarza się takie wartościowanie. Stąd przyszli dziadkowie są jeszcze bardziej szczęśliwi.

d3xbdyj

Mateusz Damięcki wcześniej był w związku małżeńskim z Patrycją Krogucką, dziś tej decyzji żałuje. I jak podaje "Dobry Tydzień" dla aktora ważna jest wiara i w związku z tym stara się o unieważnienie poprzedniego ślubu.

Cieszymy się i życzymy dalszego rozwoju uczucia!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3xbdyj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xbdyj