Trwa ładowanie...
df2mfg9

Mateusz Gessler gotuje na rzecz WOŚP. Fani licytują wyjątkową kolację

Uroczysta kolacja w domu i to w jakim wydaniu! Mateusz Gessler przygotował swoim fanom prawdziwą gratkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Gessler gotuje na rzecz WOŚP. Fani licytują wyjątkową kolację
(ONS.pl)
df2mfg9

Jak co roku, wiele gwiazd gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przekazały na aukcje wyjątkowe pamiątki, wartościowe przedmioty, spotkania, zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia... licytujący naprawdę mają w czym wybierać. Wśród znanych i lubianych ponownie znalazł się Mateusz Gessler. Podobnie jak w ubiegłym roku, zaoferował uroczystą kolację.

Restaurator i kucharz osobiście ugotuje kolację dla grupy liczącej nawet do 10 osób. Prawdziwą gratką jest fakt, że nie ogranicza się tylko do Warszawy. Przyjedzie do dowolnego miasta w Polsce. – Ugotuję, może nawet z tobą coś dla ciebie i dla twoich gości. To może być cokolwiek sobie wymarzysz. Czy mieszkasz w Gdańsku, czy w Zakopanem, nieważne, przyjadę – zapewnia w promującym akcję wideo. Niezbędne składniki i sprzęt będzie musiał zapewnić licytujący.

Aukcja Mateusza Gesslera spotkała się ze sporym zainteresowaniem i osiągnęła kwotę ponad 28 tys. zł. Co ciekawe, restaurator nie jest jedynym, który wyszedł z pomysłem gotowania dla fanów, ale to jego akucja wiedzie prym w licytacjach. Karol Okrasa zaoferował uroczystą kolację w swojej restauracji Platter (jego aukcja osiągnęła na razie kwotę ponad 6 tys. zł i potrwa do 29 stycznia) , a Daria Ładocha zaprasza na wspólne gotowanie w studiu "Dzień dobry TVN" (licytacja przekroczyła 3 tys. zł i potrwa do 28 stycznia). Kolację Mateusza Gesslera można licytować do 30 stycznia.

df2mfg9

Podziel się opinią

Share

df2mfg9

df2mfg9