Trwa ładowanie...

Mateusz Gessler gotuje na rzecz WOŚP. Fani licytują wyjątkową kolację

Uroczysta kolacja w domu i to w jakim wydaniu! Mateusz Gessler przygotował swoim fanom prawdziwą gratkę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mateusz Gessler gotuje na rzecz WOŚP. Fani licytują wyjątkową kolacjęŹródło: ONS.pl
d75f6be
d75f6be

Jak co roku, wiele gwiazd gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przekazały na aukcje wyjątkowe pamiątki, wartościowe przedmioty, spotkania, zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia... licytujący naprawdę mają w czym wybierać. Wśród znanych i lubianych ponownie znalazł się Mateusz Gessler. Podobnie jak w ubiegłym roku, zaoferował uroczystą kolację.

Restaurator i kucharz osobiście ugotuje kolację dla grupy liczącej nawet do 10 osób. Prawdziwą gratką jest fakt, że nie ogranicza się tylko do Warszawy. Przyjedzie do dowolnego miasta w Polsce. – Ugotuję, może nawet z tobą coś dla ciebie i dla twoich gości. To może być cokolwiek sobie wymarzysz. Czy mieszkasz w Gdańsku, czy w Zakopanem, nieważne, przyjadę – zapewnia w promującym akcję wideo. Niezbędne składniki i sprzęt będzie musiał zapewnić licytujący.

Aukcja Mateusza Gesslera spotkała się ze sporym zainteresowaniem i osiągnęła kwotę ponad 28 tys. zł. Co ciekawe, restaurator nie jest jedynym, który wyszedł z pomysłem gotowania dla fanów, ale to jego akucja wiedzie prym w licytacjach. Karol Okrasa zaoferował uroczystą kolację w swojej restauracji Platter (jego aukcja osiągnęła na razie kwotę ponad 6 tys. zł i potrwa do 29 stycznia) , a Daria Ładocha zaprasza na wspólne gotowanie w studiu "Dzień dobry TVN" (licytacja przekroczyła 3 tys. zł i potrwa do 28 stycznia). Kolację Mateusza Gesslera można licytować do 30 stycznia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d75f6be
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d75f6be