Trwa ładowanie...
d2kumet

Matka Meghan dostała zaproszenie na święta od Królowej! To wyjątkowy gest

Doria Ragland, matka księżnej Sussex, miała otrzymać zaproszenie do Sandringham, posiadłości, w której rodzina królewska spędza święta Bożego Narodzenia. Krewni księżnej Kate nigdy nie dostąpili takiego zaszczytu!
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ostatni raz Doria u boku córki była widziana przy okazji promocji książki kucharskiej, nad którą patronat miała Meghan
Ostatni raz Doria u boku córki była widziana przy okazji promocji książki kucharskiej, nad którą patronat miała MeghanŹródło: Getty Images
d2kumet

Pałać Backingham jeszcze oficjalnie nie potwierdził tych pogłosek, ale to byłby przepiękny gest ze strony Elżbiety. Doria, matka Meghan, jest sama, a Meghan nie ma w Londynie żadnych innych krewnych. Na jej ślubie z księciem z jej rodziny obecna była tylko mama! Boże Narodzenie jest niezwykle ważnym i rodzinnym świętem, królowa ponoć chciała dać znać Meghan, jak ciepło jest witana w rodzinie królewskiej i stąd to zaproszenie.

   Getty Images
Źródło: Getty Images

Rodzina Middletonów (rodzina księżnej Kate) uczestniczy w spotkaniach świątecznych, jednak nigdy do tej pory nie zatrzymywali się w legendarnym Sandringham. Teraz, gdy Meghan oczekuje swojego pierwszego dziecka, pierwsze święta w otoczeniu "royalsów" na pewno będą magicznym przeżyciem.
Byłoby cudownie, gdyby u jej boku była jej ukochana mama!

d2kumet
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2kumet

Podziel się opinią

Share
d2kumet
d2kumet