Trwa ładowanie...
d19rvhf

Matka Meghan dostała zaproszenie na święta od Królowej! To wyjątkowy gest

Doria Ragland, matka księżnej Sussex, miała otrzymać zaproszenie do Sandringham, posiadłości, w której rodzina królewska spędza święta Bożego Narodzenia. Krewni księżnej Kate nigdy nie dostąpili takiego zaszczytu!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ostatni raz Doria u boku córki była widziana przy okazji promocji książki kucharskiej, nad którą patronat miała Meghan
Ostatni raz Doria u boku córki była widziana przy okazji promocji książki kucharskiej, nad którą patronat miała Meghan (Getty Images)
d19rvhf

Pałać Backingham jeszcze oficjalnie nie potwierdził tych pogłosek, ale to byłby przepiękny gest ze strony Elżbiety. Doria, matka Meghan, jest sama, a Meghan nie ma w Londynie żadnych innych krewnych. Na jej ślubie z księciem z jej rodziny obecna była tylko mama! Boże Narodzenie jest niezwykle ważnym i rodzinnym świętem, królowa ponoć chciała dać znać Meghan, jak ciepło jest witana w rodzinie królewskiej i stąd to zaproszenie.

   Getty Images
(Getty Images)

Rodzina Middletonów (rodzina księżnej Kate) uczestniczy w spotkaniach świątecznych, jednak nigdy do tej pory nie zatrzymywali się w legendarnym Sandringham. Teraz, gdy Meghan oczekuje swojego pierwszego dziecka, pierwsze święta w otoczeniu "royalsów" na pewno będą magicznym przeżyciem.
Byłoby cudownie, gdyby u jej boku była jej ukochana mama!

d19rvhf
d19rvhf

Podziel się opinią

Share
d19rvhf
d19rvhf