Trwa ładowanie...

Maya Hawke, córka Umy Thurman: "Pokolenie moich rodziców nas wy…ało"

Maya Hawke znana z serialu "Stranger Things", to córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a. Gwiazda ma pretensje do pokolenia swoich rodziców za zniszczenie środowiska.

Maya Hawke, córka Umy Thurman: "Pokolenie moich rodziców nas wy…ało"Źródło: Getty Images
d2xmog0
d2xmog0

Maya Hawke, która zadebiutowała w serialu Netfliksa "Stragner Things", gdzie wcieliła się w rolę Robin Buckley, jest córką Umy Thurman i Ethana Hawke'a. Młoda aktorka udzieliła wywiadu magazynowi "Nylon", w którym wyraziła mocną opinię na temat zanieczyszczenia środowiska:

- Jesteśmy tak wkurzeni na pokolenie naszych rodziców. Im wszystko przychodziło tak łatwo. Wszyscy jeździli fajnymi samochodami emitując dwutlenek węgla, niszcząc nasze środowisko – i to bez wojen, bez plag, bez pandemii. My mam po 20 lat, powinniśmy się bawić, brać narkotyki i imprezować. Ale zamiast tego chodzimy na siłownię, starając się utrzymać zdrowie.

Aktorka dodała też, że nie jest zadowolona z sytuacji politycznej: - Mamy okropnego prezydenta i to jest bardzo wkurzające. Naprawdę nas wy…ali.

Maya ciężko znosi sytuację, w jakiej się znalazła. Pandemia sprawiła, że znów zamieszkała w domu rodziców: - Mam wrażenie, że ostatnie trzy lata mojego życia były jak sen, a teraz znowu jestem dzieciakiem i mieszkam z rodzicami […] To ciągły niepokój i ciągły brak sensu.

d2xmog0

Zobacz także: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

d2xmog0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xmog0