Trwa ładowanie...
doyrlye
News

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zabronił jej zajmować się plotkami!

Kilka tygodni temu dziennikarka oficjalnie dołączyła do nowej rodziny biorąc ślub. Okazuje się, że w związku z tym musi nieco zmienić swój wizerunek. Jak donosi "Fakt" Agnieszka Woźniak-Starak ma w najbliższym czasie przestać kojarzyć się ludziom z plotkami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (East News)
doyrlye

Od tej pory gwiazda będzie zajmować się przede wszystkim kulturą wyższą i ambitnymi programami. U boku swojego nowego męża zaczyna powoli przechodzić metamorfozę.

- Jej wizerunek medialny nie do końca pasował Piotrkowi. Agnieszka obiecała, że odetnie się od tematyki showbiznesowej i nie będzie już plotkować na wizji. Dlatego nie kontaktuje się już z osobami, które gonią za tanią sensacją - przyznał znajomy celebrytki w rozmowie z tabloidem.

Podobno na prośbę męża dziennikarka zrezygnowała z prowadzenia programu "Na językach", który nie wróci póki co na antenę TVN. Jej ukochany jest zadowolony z tego posunięcia.

doyrlye

- Według Piotrka wyjście ze środowiska plotkarzy zapewni im większą dyskrecję i spokój. Tak też uważa jego rodzina - dodał znajomy dziennikarki w tej samej rozmowie.

Jak myślicie Agnieszce Woźniak-Starak rzeczywiście uda się w ten sposób zmienić wizerunek?

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Instagram.com
doyrlye

Podziel się opinią

Share

doyrlye

doyrlye