Trwa ładowanie...
23-09-2016 20:12

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zabronił jej zajmować się plotkami!

Kilka tygodni temu dziennikarka oficjalnie dołączyła do nowej rodziny biorąc ślub. Okazuje się, że w związku z tym musi nieco zmienić swój wizerunek. Jak donosi "Fakt" Agnieszka Woźniak-Starak ma w najbliższym czasie przestać kojarzyć się ludziom z plotkami.

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zabronił jej zajmować się plotkami!Źródło: East News
d2i96g4
d2i96g4

Od tej pory gwiazda będzie zajmować się przede wszystkim kulturą wyższą i ambitnymi programami. U boku swojego nowego męża zaczyna powoli przechodzić metamorfozę.

- Jej wizerunek medialny nie do końca pasował Piotrkowi. Agnieszka obiecała, że odetnie się od tematyki showbiznesowej i nie będzie już plotkować na wizji. Dlatego nie kontaktuje się już z osobami, które gonią za tanią sensacją - przyznał znajomy celebrytki w rozmowie z tabloidem.

Podobno na prośbę męża dziennikarka zrezygnowała z prowadzenia programu "Na językach", który nie wróci póki co na antenę TVN. Jej ukochany jest zadowolony z tego posunięcia.

d2i96g4

- Według Piotrka wyjście ze środowiska plotkarzy zapewni im większą dyskrecję i spokój. Tak też uważa jego rodzina - dodał znajomy dziennikarki w tej samej rozmowie.

Jak myślicie Agnieszce Woźniak-Starak rzeczywiście uda się w ten sposób zmienić wizerunek?

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: East News
Instagram.com
Źródło: Instagram.com
d2i96g4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2i96g4