Trwa ładowanie...
dy6bmn2
News

Mąż Celine Dion nie żyje

Po długiej chorobie w wieku 73 lat odszedł René Angélil.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Celine Dion, Rene Angelil
Celine Dion, Rene Angelil (ONS.pl)
dy6bmn2

Jak podaje na oficjalnej stronie stacja ABC, zmarł René Angélil, długoletni mąż, przyjaciel i producent kanadyjskiej piosenkarki Celine Dion.

Rene Angelil zmarł dziś rano w swoim domu w Las Vegas po długiej walce z rakiem. Rodzina prosi o poszanowanie ich prywatności w tych chwilach - brzmi oficjalne oświadczenie przedstawiciela Dion.

Para poznała się, gdy piosenkarka miała zaledwie 12 lat, a menadżer 38. Od ponad dwudziestu lat tworzyli jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie.

dy6bmn2

Ostatnie lata były dla nich wyjątkowo trudne. Angelil walczył bowiem z nowotworem. Celine zawiesiła karierę, by wspierać ukochanego. Oboje powoli oswajali się z jego odejściem. W sierpniu, w szczerym i wzruszającym wywiadzie Dion wyznała:

Wiele razy pytaliśmy lekarzy, ile czasu mu zostało. Trzy tygodnie? Trzy miesiące? Rene wolałby wiedzieć, ale wciąż odpowiadają, że nie znają odpowiedzi. Pytałam go: „Boisz się? Rozumiem to. Opowiedz mi o swoim lęku". Wtedy Rene odpowiedział: „Chciałbym umrzeć w twoich ramionach". „OK, w porządku, będę tam, umrzesz w moich ramionach.

Celine i Rene byli rodzicami trójki dzieci: 15-letniego René-Charlesa oraz 5-letnich bliźniąt Nelsona i Eddy.

dy6bmn2

Podziel się opinią

Share
dy6bmn2
dy6bmn2