Trwa ładowanie...

Mąż Magdy Mołek pełni ważną funkcję. To znany prawnik

Magda Mołek to jedna z najbardziej popularnych polskich dziennikarek. Choć rzadko mówi o swoim mężu, okazuje się, że on też jest znany.

Mąż Magdy Mołek pełni ważną funkcję. To znany prawnikŹródło: Materiały prasowe
d134mhn
d134mhn

Magda Mołek to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od kilkunastu lat pracuje dla TVN, gdzie prowadzi swój autorski program "W roli głównej". Podczas kameralnych rozmów ze znanymi gwiazdami nie raz udało jej się skłonić swoich gości do zaskakujących wyznań. Tymczasem sama o swoim prywatnym życiu nie mówi zbyt wiele.

Mołek od 10 lat jest żoną Macieja Taborowskiego. Jednak rzadko pojawia się z nim na imprezach branżowych i nie publikuje wspólnych zdjęć na Instagramie.

Ale Taborowski nie jest postacią anonimową. To zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich. Tę funkcję od 2015 r. pełni Adam Bodnar. Taborowski jest jego zastępcą od 2019 r.

d134mhn

Mąż Magdy Mołek ma tytuł profesora nauk prawnych. Specjalizuje się w prawie europejskim. Do jego obowiązków należy zwiększenie zaangażowania RPO w zagadnienia dotyczące m.in. ochrony środowiska, praw podatników, praw przedsiębiorców, ochrony zdrowia, a także we wszystkie sprawy, w których prawo Unii Europejskiej może oferować obywatelom skuteczną ochronę, w szczególności również w postępowaniach sądowych.

Para pobrała się w 2011 r. Mają dwóch synów, Henryka i Stefana.

Zobacz także: Adam Bodnar wziął udział w hot16challenge2. Powiedział nam, dlaczego

d134mhn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d134mhn