ycipk-3a10i7

Mąż Skrzyneckiej został Mistrzem Świata. "Na przemian śmiał się i płakał"

Marcinowi Łopuckiemu po raz kolejny udało się zostać Mistrzem Świata w kulturystyce klasycznej. Skrzyneckiej ciężko było powstrzymać wzruszenie. Opublikowała emocjonalny wpis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Skrzynecka z mężem, Marcinem Łopuckim
Katarzyna Skrzynecka z mężem, Marcinem Łopuckim (ONS.pl)
ycipk-3a10i7

Po rozstaniu ze Zbigniewem Urbańskim Katarzyna Skrzynecka zaczęła spotykać się z mistrzem Polski oraz Europy w fitness Marcinem Łopuckim. Para wzięła ślub cywilny 19 czerwca 2009 r. Od tego czasu są wzorem zgody małżeńskiej. Aktorka w wielu wywiadach podkreślała, że właśnie od kiedy związała się z kulturystą jest najszczęśliwsza, a jej dom jest pełen miłości. Oboje bardzo wspierają się w wyzwaniach zawodowych. Ostatnio, gdy Marcin wybrał się do Barcelony na mistrzostwa, aktorka mocno trzymała za niego kciuki. Prosiła tez swoich fanów, by przesyłali mu ciepłe słowa.

Z takim wsparciem nie mogło się nie udać. Marcin Łopucki zdobył tytuł Mistrza Świata w kulturystyce klasycznej i wygrał kategorię Open. Tym samym obronił oba tytuły z zeszłego roku. W tej chwili jest czterokrotnym mistrzem świata!

ycipk-3a10i7

Wzruszona Skrzynecka opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym gratulowała ukochanemu.

- Śmiał się i płakał na przemian, gdy grano Hymn Polski na Mistrzostwach Świata w Hiszpanii. Jest czterokrotnym mistrzem świata. Rzadko któremu sportowcowi na świecie udało się osiągnąć tak oszałamiający sukces. Radość tego wojownika jest największym szczęściem mojego serce. Dla mnie i córek - najukochańszy wspaniały tata i mąż! - wyznała.

Dołączamy się do gratulacji!

ycipk-3a10i7

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3a10i7

ycipk-3a10i7
ycipk-3a10i7