Trwa ładowanie...
dejlrfd

Meg Ryan rozstała się z narzeczonym. "Nie chciał się ponownie żenić"

Meg Ryan znów jest singielką. W mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat jej rozstania z narzeczonym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meg Ryan rozstała się z Johnem Mellencampem
Meg Ryan rozstała się z Johnem Mellencampem (Getty Images)
dejlrfd

Gwiazdorska para rozstała się po blisko 8 latach związku. "US Weekly" donosił, że decyzję o rozstaniu podjęła amerykańska aktorka. "Miała już dosyć, dlatego zerwała zaręczyny. Nie żałuje swojej decyzji" – wynikało z informacji serwisu.

Magazynowi "People" udało się dotrzeć do innego źródła informacji. Twierdzi ono, że za rozstaniem kryje się konkretny powód. Narzeczonych mogło poróżnić podejście do małżeństwa. – Nie chciał ponownie się żenić – wyjawiło źródło magazynu.

Przypomnijmy, że Mellencamp był już trzykrotnie żonaty. – Kocha ją, ale wygląda na to, że małżeństwo nie wchodziło w grę – dodał informator.

dejlrfd

Meg Ryan i John Mellencamp byli parą po przejściach. Aktorka ma za sobą małżeństwo z Dennisem Quaidem i kilka poważnych związków, muzyk także kilka związków i trzy małżeństwa.

Para związana była ze sobą od listopada 2010 r. do sierpnia 2014 r. W 2017 r. wrócili do siebie, a w listopadzie 2018 r. ogłosili zaręczyny za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pierwsze plotki dotyczące ich kolejnej rozłąki pojawiły się, gdy Ryan pojawiła się w Los Angeles bez pierścionka zaręczynowego na dłoni.

Zobacz wideo: #gwiazdy: Jak zmieniała się Meg Ryan?

dejlrfd

Podziel się opinią

Share

dejlrfd

dejlrfd