Trwa ładowanie...
d3rfi1d

Megan Fox pokazała zdjęcie trzeciego dziecka

Megan Fox pochwaliła się na Instagramie zdjęciem swojej najmłodszej pociechy. To pierwsza fotografia urodzonego w sierpniu tego roku Journeya Green Rivera, jaką gwiazda postanowiła zamieścić w mediach. Internauci nie kryją zachwytu nad słodkim malcem!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Megan Fox, Brian Austin Green
Megan Fox, Brian Austin Green (ONS.pl)
d3rfi1d

Megan Fox przez długi czas wstrzymywała się od publikacji wizerunku swojego najmłodszego dziecka. W czwartek gwiazda „Wojowniczych żółwi ninja” zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której widać, jak szczęśliwa mama odpoczywa z malcem na łóżku. Zdjęcie nie zostało ozdobione żadnym dodatkowym podpisem. Fani aktorki nie szczędzili jej pochlebnych komentarzy. Fotografia niemowlaka dosłownie zachwyciła internautów!

Journey Green River przyszedł na świat 4 sierpnia tego roku w jednym ze szpitali Los Angeles. Chłopiec jest trzecim dzieckiem Megan Fox i jej męża Briana Austina Greena. Para wychowuje już 3-letniego Noego oraz 2 letniego Bodhiego.

d3rfi1d

Przypomnijmy, że trzecia ciąża Megan Fox była dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Pojawienie się gwiazdy z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem na gali Cinema Con wywołało liczne spekulacje. Od 2015 Megan Fox i Brian Austin Green żyli bowiem w separacji. W mediach pojawiały się pogłoski o rzekomym rozwodzie pary. Gwiazda zaprzeczyła jednak, by w najbliższym czasie miało dojść do zakończenia jej małżeństwa.

Megan Fox, Brian Austin Green Instagram.com
Megan Fox, Brian Austin Green

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Dlaczego Iza Miko wciąż jest sama?

d3rfi1d

Podziel się opinią

Share

d3rfi1d

d3rfi1d