Trwa ładowanie...
d39snd7

Meghan Fox uczy syna pewności siebie. W niekonwencjonalny sposób

Meghan Fox podzieliła się w najnowszym wywiadzie swoim doświadczeniem związanym z rodzicielstwem. Wyjawiła, że uczy syna "być pewnym siebie bez względu na wszystko".
Share
Meghan Fox jest mamą trójki synów
Meghan Fox jest mamą trójki synówŹródło: East News
d39snd7

Meghan Fox wraz z mężem, Brianem Austinem Greenem, doczekała się trójki synów. Jak się okazuje, najstarszy, Noah Shannon, przejawia duże zainteresowanie modą. Jak wyjawiła Fox w programie "The Talk", chłopiec zaczyna już nawet projektować swoje stroje, choć przyznała, że nie wszystkie wytwory dziecięcej wyobraźni pozwala mu zrealizować. Niemniej, ma dużą swobodę w kwestii wyboru ubrań.

- Czasami ubiera się sam i lubi zakładać sukienki. Posłałam go do naprawdę liberalnej szkoły, ale nawet tutaj, w Californii, wciąż spotyka się z krytyką innych chłopców: "chłopaki nie noszą sukienek", "chłopaki nie noszą różu", – wyjawiła w programie „The Talk”.

Aktorka stara się tłumaczyć synowi, dlaczego spotyka się z takimi reakcjami. Podkreśla jednak, że ma pełną swobodę wyrażać siebie. Nawet pomimo tego, że spotyka się to często z krytyką.

d39snd7

- Przepracowujemy teraz ten moment. Próbuję go nauczyć, tego, by zawsze był pewny siebie, niezależnie od tego, co mówią inni – dodała aktorka. Najwyraźniej nauka, a także wsparcie i zrozumienie, jakie chłopiec otrzymuje w domu, już owocuje.

- Pewnego dnia założył sukienkę do szkoły, a gdy wrócił do domu, zapytałam, czy ktokolwiek komentował jego strój. Odparł "cóż, kiedy wszedłem wszyscy chłopcy się ze mnie śmiali, ale nie przejmuję się tym, za bardzo lubię sukienki" – podsumowała.

Kto wie, być może w przyszłości wyrośnie na interesującą osobowość w świecie mody!

Zobacz wideo: Joanna Krupa kwitnie w ciąży. Sesja z brzuszkiem zachwyca

d39snd7

Podziel się opinią

Share
d39snd7
d39snd7