Trwa ładowanie...
d11vtd2

Meghan Fox uczy syna pewności siebie. W niekonwencjonalny sposób

Meghan Fox podzieliła się w najnowszym wywiadzie swoim doświadczeniem związanym z rodzicielstwem. Wyjawiła, że uczy syna "być pewnym siebie bez względu na wszystko".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Fox jest mamą trójki synów
Meghan Fox jest mamą trójki synów (East News)
d11vtd2

Meghan Fox wraz z mężem, Brianem Austinem Greenem, doczekała się trójki synów. Jak się okazuje, najstarszy, Noah Shannon, przejawia duże zainteresowanie modą. Jak wyjawiła Fox w programie "The Talk", chłopiec zaczyna już nawet projektować swoje stroje, choć przyznała, że nie wszystkie wytwory dziecięcej wyobraźni pozwala mu zrealizować. Niemniej, ma dużą swobodę w kwestii wyboru ubrań.

- Czasami ubiera się sam i lubi zakładać sukienki. Posłałam go do naprawdę liberalnej szkoły, ale nawet tutaj, w Californii, wciąż spotyka się z krytyką innych chłopców: "chłopaki nie noszą sukienek", "chłopaki nie noszą różu", – wyjawiła w programie „The Talk”.

Aktorka stara się tłumaczyć synowi, dlaczego spotyka się z takimi reakcjami. Podkreśla jednak, że ma pełną swobodę wyrażać siebie. Nawet pomimo tego, że spotyka się to często z krytyką.

d11vtd2

- Przepracowujemy teraz ten moment. Próbuję go nauczyć, tego, by zawsze był pewny siebie, niezależnie od tego, co mówią inni – dodała aktorka. Najwyraźniej nauka, a także wsparcie i zrozumienie, jakie chłopiec otrzymuje w domu, już owocuje.

- Pewnego dnia założył sukienkę do szkoły, a gdy wrócił do domu, zapytałam, czy ktokolwiek komentował jego strój. Odparł "cóż, kiedy wszedłem wszyscy chłopcy się ze mnie śmiali, ale nie przejmuję się tym, za bardzo lubię sukienki" – podsumowała.

Kto wie, być może w przyszłości wyrośnie na interesującą osobowość w świecie mody!

Zobacz wideo: Joanna Krupa kwitnie w ciąży. Sesja z brzuszkiem zachwyca

d11vtd2

Podziel się opinią

Share

d11vtd2

d11vtd2