Trwa ładowanie...
d1wwr5c

Meghan i Harry dziękują za ślubne życzenia. Wysłali specjalne kartki ze zdjęciem zrobionym przez Polaka

Choć od ślubu Meghan i Harry'ego minęły prawie 2 miesiące, to królewska para dopiero teraz ma czas odpowiedzieć na tysiące kartek z życzeniami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry dziękują za życzenia
Meghan i Harry dziękują za życzenia (ONS.pl, Fot: ons)
d1wwr5c

To, jak wygląda kartka dziękczynna, wysyłana przez królewską parę, ujawniono na instagramowym koncie prowadzonym przez fanów monarchii. Wyjątkowa pamiątka została podarowana wszystkim, którzy 19 maja wysłali Meghan i Harry'emu listy z gratulacjami. I choć od ślubu minęło już sporo czasu, to młoda para zamierza sumiennie odpowiedzieć na wszystkie miłe słowa.

Na jednej stronie kartki widnieje czarno-białe zdjęcie szczęśliwej pary, wykonane przez oficjalnego fotografa ślubnego, Polaka Alexi'ego Lubomirskiego.

   Instagram.com

- Spotkaliśmy się z książęcą parą i przedyskutowaliśmy, jak ma wyglądać ich sesja. W trakcie rozmowy zauważyłem, że oni są bardzo słodcy. Kiedy patrzą na siebie, to chichoczą, uśmiechają się - to jest to, czego potrzebuję - pomyślałem wtedy. Powiedziałem im: "bądźcie sobą, a ja będę tym facetem z aparatem, który się za wami szwęda"- wspominał w jednym z wywiadów Lubomirski.

d1wwr5c

Zdjęcia Alexi'ego Lubomirskiego, znalazły uznanie na całym świecie i zdobiły okładki największych gazet.

Wiadomość wydrukowana na rewersie fotografii brzmi : "Książę i księżna Sussex są niezwykle wdzięczni za wszystkie karty i listy, które otrzymali z okazji ślubu. Dziękujemy za zadany sobie trud. To było naprawdę bardzo miłe. Król i królowa doceniają ten gest i wysyłają najlepsze życzenia".

   Instagram.com

Trzeba przyznać, że to naprawdę miły gest ze strony Meghan i Harry'ego.

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c