Trwa ładowanie...
d2bgeq4

Meghan i Harry odnieśli sukces. Ekspert nie ma wątpliwości: "Królowa jest bardzo zadowolona!"

Trwająca podróż dyplomatyczna księcia Harry'ego i księżnej Meghan to sukces! Po serii wpadek, małych skandali i gaf, Susseksowie mieli fatalną prasę. Teraz to zaczyna się zmieniać!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry, Meghan i Archie. Szkoda, że tak długo "ukrywali go" przed światem
Harry, Meghan i Archie. Szkoda, że tak długo "ukrywali go" przed światem (Getty Images)
d2bgeq4

Meghan i Harry sami dołożyli swoją cegiełkę do fatalnego PRu. Ludzi oburzyło to, że żyją jak hollywoodzcy celebryci a nie członkowie rodziny królewskiej. Z chęcią czerpali (pełnymi garściami!) ze wszystkich przywilejów, w tym ogromnego budżetu zasilanego przez podatników, ale wciąż podkreślali, że są osobami prywatnymi. Dlatego data i wszystkie szczegóły porodu ich synka Archiego, nie zostały wyjawione. Nie wyjawili nawet imion rodziców chrzestnych!

Meghan zdobywa nasze serca. Oddała ubranka Archiego organizacji charytatywnej

To bardzo rozzłościło brytyjskie media, które od tamtej pory nie darowały Meghan żadnej wpadki. Każdy jej ruch był krytykowany lub wyśmiewany. Ich pierwsza dyplomatyczna zagraniczna podróż była szansą na wkupienie się w łaski Brytyjczyków I udało się! Z małą pomocą Archiego...

d2bgeq4

Rozmawiający z brytyjskim serwisem Express specjalista od royalsów zapewnił: - Jestem pewien, że królowa, której tak zależy na Zjednoczonym Królestwie, jest bardzo zadowolona!

Księżna Meghan, książę Harry i Archie - filmik z Afryki. Były nawet tańce

Skąd ten sukces? Przede wszystkim Harry i Meghan dali się poznać jako "zwykli ludzie". Księżna nie zakładała strojnych sukienek, rzeczy, które miała na sobie, widzieliśmy już przy innych okazjach. Harry wraz z żoną nie stronili od kontaktów z rozmówcami, odwiedzali ich na herbacie, przytulali się z nimi, a nawet... tańczyli! Wszystkie media obiegło także zdjęcie ich spontanicznego pocałunku.

Okazuje się jednak, że prawdziwego "asa w rękawie" wyciągnęli zabierając ze sobą małego Archiego na jedną z wizyt, bez żadnych ceregieli po prostu pokazując go światu. Mały brzdąc cieszył się spokojnie w objęciach mamy, a wszystkie media mogły zobaczyć, jak podrósł. Wielka szkoda, że jego znani rodzice nie zdecydowali się na tak mały i bezpretensjonalny wysiłek o wiele wcześniej!

  Getty Images
(Getty Images)
"UK 28 DAYS O To Newspix International Getty Images
"UK 28 DAYS O To Newspix International (Getty Images)
  Getty Images
(Getty Images)
d2bgeq4

Podziel się opinią

Share
d2bgeq4
d2bgeq4