Trwa ładowanie...

Meghan i Harry: Prezent dla Archiego zaskoczył książęcą parę

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na premierze nowego "Króla Lwa". I choć Archie jest jeszcze za mały, by mógł towarzyszyć rodzicom, to fani udowodnili, że o nim pamiętają.

Share
Meghan i Harry: Prezent dla Archiego zaskoczył książęcą parę
Źródło: Materiały prasowe
d4kc3uq

Po premierze filmu dwie dziewczyny podeszły do ksiażęcej pary i podarowały młodym rodzicom prezent w postaci pluszowego lwa Simby.

Pluszak to zabawka z limitowanej edycji Disneya. Z pieniędzy zgromadzonych ze sprzedaży zabawek fundacja Wildlife Conservation Network przekaże fundusze na wsparcie Lion Recovery Fund, czyli na organizację, która zajmuje się ochroną kotów drapieżnych. Pluszak reprezentuje jednego z 40 tys. lwów, o które Disney i Lion Recovery Fund chcą zadbać w najbliższej przyszłości.

d4kc3uq

Data premiery filmu dla najmłodszych zbiegła się z globalna kampanią o nazwie "Protect and Pride". Akcja ma na celu rozpowszechnić świadomość na temat populacji lwów w całej Afryce. Kampania będzie wspierana przez Królewską Fundację.

Książę Harry przez lata interesował się afrykańskimi projektami konserwatorskimi i wspiera wiele projektów dotyczących dzikiej przyrody i społeczności.

Po opuszczeniu armii w 2015 r. spędził trzy miesiące pracując nad projektami w Namibii, Tanzanii, Południowej Afryce i Botswanie. Jest także prezesem afrykańskich parków i patronem Rhino Conservation Botswana.

d4kc3uq

Podziel się opinią

Share
d4kc3uq
d4kc3uq