Trwa ładowanie...
dxxz9f3

Meghan i Harry: Prezent dla Archiego zaskoczył książęcą parę

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na premierze nowego "Króla Lwa". I choć Archie jest jeszcze za mały, by mógł towarzyszyć rodzicom, to fani udowodnili, że o nim pamiętają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książęca para pojawiła się na premierze nowego "Króla Lwa"
Książęca para pojawiła się na premierze nowego "Króla Lwa" (Materiały prasowe)
dxxz9f3

Po premierze filmu dwie dziewczyny podeszły do ksiażęcej pary i podarowały młodym rodzicom prezent w postaci pluszowego lwa Simby.

Pluszak to zabawka z limitowanej edycji Disneya. Z pieniędzy zgromadzonych ze sprzedaży zabawek fundacja Wildlife Conservation Network przekaże fundusze na wsparcie Lion Recovery Fund, czyli na organizację, która zajmuje się ochroną kotów drapieżnych. Pluszak reprezentuje jednego z 40 tys. lwów, o które Disney i Lion Recovery Fund chcą zadbać w najbliższej przyszłości.

Zobacz też: Meghan i Harry na premierze "Króla Lwa" - czy spodoba im się bajka?

dxxz9f3

Data premiery filmu dla najmłodszych zbiegła się z globalna kampanią o nazwie "Protect and Pride". Akcja ma na celu rozpowszechnić świadomość na temat populacji lwów w całej Afryce. Kampania będzie wspierana przez Królewską Fundację.

Książę Harry przez lata interesował się afrykańskimi projektami konserwatorskimi i wspiera wiele projektów dotyczących dzikiej przyrody i społeczności.

Po opuszczeniu armii w 2015 r. spędził trzy miesiące pracując nad projektami w Namibii, Tanzanii, Południowej Afryce i Botswanie. Jest także prezesem afrykańskich parków i patronem Rhino Conservation Botswana.

Zobacz też: "Król Lew": film, którego nikt nie potrzebuje, a który obejrzy każdy

dxxz9f3

Podziel się opinią

Share

dxxz9f3

dxxz9f3