ycipk-39r0qu

Meghan i Harry: Prezent dla Archiego zaskoczył książęcą parę

Meghan Markle i książę Harry pojawili się na premierze nowego "Króla Lwa". I choć Archie jest jeszcze za mały, by mógł towarzyszyć rodzicom, to fani udowodnili, że o nim pamiętają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książęca para pojawiła się na premierze nowego "Króla Lwa"
Książęca para pojawiła się na premierze nowego "Króla Lwa" (Materiały prasowe)
ycipk-39r0qu

Po premierze filmu dwie dziewczyny podeszły do ksiażęcej pary i podarowały młodym rodzicom prezent w postaci pluszowego lwa Simby.

Pluszak to zabawka z limitowanej edycji Disneya. Z pieniędzy zgromadzonych ze sprzedaży zabawek fundacja Wildlife Conservation Network przekaże fundusze na wsparcie Lion Recovery Fund, czyli na organizację, która zajmuje się ochroną kotów drapieżnych. Pluszak reprezentuje jednego z 40 tys. lwów, o które Disney i Lion Recovery Fund chcą zadbać w najbliższej przyszłości.

Zobacz też: Meghan i Harry na premierze "Króla Lwa" - czy spodoba im się bajka?

ycipk-39r0qu

Data premiery filmu dla najmłodszych zbiegła się z globalna kampanią o nazwie "Protect and Pride". Akcja ma na celu rozpowszechnić świadomość na temat populacji lwów w całej Afryce. Kampania będzie wspierana przez Królewską Fundację.

Książę Harry przez lata interesował się afrykańskimi projektami konserwatorskimi i wspiera wiele projektów dotyczących dzikiej przyrody i społeczności.

Po opuszczeniu armii w 2015 r. spędził trzy miesiące pracując nad projektami w Namibii, Tanzanii, Południowej Afryce i Botswanie. Jest także prezesem afrykańskich parków i patronem Rhino Conservation Botswana.

Zobacz też: "Król Lew": film, którego nikt nie potrzebuje, a który obejrzy każdy

ycipk-39r0qu
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-39r0qu

ycipk-39r0qu
ycipk-39r0qu