ycipk-1t84p8

Meghan i Harry zdecydowali się na piękny gest. Ludzie w hospicjum byli wzruszeni

Książę i jego żona mają szansę zostać najbardziej lubianą parą monarchii brytyjskiej. Nawet w dniu swojego wielkiego święta nie zapomnieli o potrzebujących.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry przekazali ślubne kwiaty jednemu z hospicjum
Meghan i Harry przekazali ślubne kwiaty jednemu z hospicjum (Getty Images)
ycipk-1t84p8

Ceremonia zaślubin Meghan i Harry'ego była planowana przez wiele miesięcy. By wszystko wypadło perefekcyjnie, zadbano o kazdy detal wystroju zamku Windsor. Dużą rolę w planowaniu bajecznej oprawy odegrała znana florystka Philippie Craddock. Okazuje się, że ślubne kwiaty zdobiące kaplicę św. Jerzego po ceremonii zostały wysłane do Hospicjum Świętego Józefa w Londynie. Placówka zdrowia ogłosiła na Facebooku, że pracownicy właśnie otrzymali "bardzo specjalną dostawę pięknych bukietów". Zamieszczono też zdjęcie pacjentki trzymającej bukiet królewskich kwiatów.

- Wielkie dzięki dla Harry'ego i Meghan i kwiaciarni Philippy Craddock - napisano na Facebooku placówki św. Józefa. - Nasze hospicjum pachnie i wygląda wspaniale. To taki uroczy gest - dodano.

ycipk-1t84p8

Zobacz też: Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego - Brytyjczycy oszaleli na punkcie królewskiej pary

Kwiaty Harry'ego i Meghan miały szczególną symbolikę. Wśród różnych rodzajów roślin były białe róże ogrodowe, ukochane przez nieżyjącą księżną Dianę. Weselne aranżacje obejmowały także gałązki buka, brzozy i grabu oraz naparstnice i piwonie.

Trzeba przyznać, że Meghan i Harry zdecydowali się na piękny gest. Myślicie, że staną się ulubieńcami Brytyjczyków?

ycipk-1t84p8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1t84p8

ycipk-1t84p8
ycipk-1t84p8