Trwa ładowanie...
d1mpa33

Meghan i Kate nie mogą same zamykać za sobą drzwi od samochodu. Powód jest banalny

Rodzina królewska co rusz zaskakuje podwładnych regułami panującymi na dworze. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, z czym na co dzień muszą mierzyć się Kate i Meghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i Meghan muszą przestrzegać surowych reguł.
Księżna Kate i Meghan muszą przestrzegać surowych reguł. (East News, Fot: East News)
d1mpa33

Księżna Meghan to na dworze brytyjskim ewenement. Odkąd trafiła tam z samego serca Hollywood, wzbudza niesamowite zainteresowanie mediów. Wszyscy uważnie śledzą każdy jej krok, a ona zdaje się uwielbiać to, że jest o niej głośno. W końcu kariera byłej aktorki zobowiązuje.

Wielbiciele rodziny królewskiej co rusz nie mogą nadziwić się zasadom, z jakimi muszą mierzyć się członkowie dworu. Teraz brytyjska prasa poinformowała o regule, do której dostosowywać muszą się zwłaszcza kobiety.

d1mpa33

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry ociera łzy podczas ślubu z ukochaną Meghan

Meghan i Kate, wychodząc z samochodu, zawsze zostawiają za sobą otwarte drzwi. Powód okazuje się dość błahy. Chodzi o bezpieczeństwo. Księżne są pod stałą ochroną.

A zasady bezpieczeństwa na królewskim dworze mówią, że zawsze musi być przygotowana droga ewakuacyjna dla tzw. VIP-a.

d1mpa33

Samochody, którymi jeżdżą Kate i Meghan, są wyposażone w automatycznie zamykające się drzwi. Więc kiedy do nich wsiadają, a ich drzwi zostają zamknięte, zamyka się również blokada.

To chroni je przed osobami, które mogłyby chcieć dostać się za nimi do środka auta. Jednak najniebezpieczniejszy moment jest dopiero podczas wysiadania.

Gdyby któraś z pań zamknęła za sobą sama drzwi, odcięłaby ochronie drogę ewakuacyjną. Ochrona musi mieć możliwość odciągnięcia księżnej do bezpiecznego miejsca, czyli w tym przypadku do samochodu.

d1mpa33

Podziel się opinią

Share

d1mpa33

d1mpa33