Trwa ładowanie...
dhekbmb
News

Meghan Markle: brat narzeczonej księcia Harry'ego aresztowany!

Skandal w rodzinie narzeczonej Harry'ego. Meghan Markle podpadnie królowej? Z ustaleń "Daily Mail" wynika, że Thomas Markle Jr został aresztowany po domowej awanturze. Co się wydarzyło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle: brat narzeczonej księcia Harry'ego aresztowany!
(ONS.pl)
dhekbmb

Do mediów dostały się niepokojące informacje na temat brata ukochanej księcia Harry’ego. Brat Meghan Markle został aresztowany po kłótni ze swoją partnerką, Darlene Blount, w trakcie której miał grozić jej bronią. To prawdziwy szok dla rodziny kanadyjskiej aktorki. 50-letni Thomas Markle Jr został aresztowany w Oregonie. Jak donoszą brytyjskie media, podczas kłótni przystawił ukochanej pistolet do głowy i groził śmiercią.

Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło w jego mieszkaniu, w którym od kilku tygodni mieszkał ze wspomnianą partnerką. Po nocy spędzonej w areszcie Markle został wypuszczony na wolność. Czeka na wyznaczenie daty rozprawy sądowej.

dhekbmb

Starszy o 15 lat przyrodni brat gwiazdy pracuje jako monter okien. Niedawno w rozmowie z "The Telegraph" wypowiadał się na temat związku siostry i brytyjskim księciem. - Są ze sobą niesamowicie szczęśliwi, pasują do siebie i świetnie razem wyglądają. Meghan świetnie odnajdzie się w rodzinie królewskiej. Jest stworzona do tej roli - stwierdził.

   newspix.pl
(newspix.pl)
   ONS.pl
(ONS.pl)
dhekbmb

Podziel się opinią

Share
dhekbmb
dhekbmb