Meghan Markle: brat narzeczonej księcia Harry'ego aresztowany!

Skandal w rodzinie narzeczonej Harry'ego. Meghan Markle podpadnie królowej? Z ustaleń "Daily Mail" wynika, że Thomas Markle Jr został aresztowany po domowej awanturze. Co się wydarzyło?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle: brat narzeczonej księcia Harry'ego aresztowany!
(ONS.pl)

Do mediów dostały się niepokojące informacje na temat brata ukochanej księcia Harry’ego. Brat Meghan Markle został aresztowany po kłótni ze swoją partnerką, Darlene Blount, w trakcie której miał grozić jej bronią. To prawdziwy szok dla rodziny kanadyjskiej aktorki. 50-letni Thomas Markle Jr został aresztowany w Oregonie. Jak donoszą brytyjskie media, podczas kłótni przystawił ukochanej pistolet do głowy i groził śmiercią.

Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło w jego mieszkaniu, w którym od kilku tygodni mieszkał ze wspomnianą partnerką. Po nocy spędzonej w areszcie Markle został wypuszczony na wolność. Czeka na wyznaczenie daty rozprawy sądowej.

Starszy o 15 lat przyrodni brat gwiazdy pracuje jako monter okien. Niedawno w rozmowie z "The Telegraph" wypowiadał się na temat związku siostry i brytyjskim księciem. - Są ze sobą niesamowicie szczęśliwi, pasują do siebie i świetnie razem wyglądają. Meghan świetnie odnajdzie się w rodzinie królewskiej. Jest stworzona do tej roli - stwierdził.

newspix.pl
Podziel się
ONS.pl
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.