Trwa ładowanie...
d36dpof

Meghan Markle chce złamać kolejną królewską tradycję. Chodzi o poród

Księżna Meghan nie urodzi dziecka tam, gdzie Kate. Chce przeżyć pierwszy poród na własnych warunkach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Meghan Markle
Meghan Markle (East News, Fot: Pool)
d36dpof

Meghan Markle co rusz łamie królewski protokół. To wybierze złą suknię ślubną, to złapie męża za rękę, gdy nie powinna, to nie założy rajstop. Królowa Elżbieta nie ma z nią lekko.

Tym razem seniorkę rodu czeka kolejny cios. Okazuje się, że Meghan Markle nie ma zamiaru rodzić tam, gdzie reszta kobiet z królewskiej rodziny. Była hollywoodzka gwiazda jest zwolenniczką domowych porodów.

d36dpof

Tradycyjnie dzieci z rodziny królewskiej przychodzą na świat w szpitalu St. Mary's w Londynie. Urodzili się tu William, Harry i dzieci księżnej Kate. Meghan chce urodzić w domu, w specjalnie przystosowanym do tego brodziku. Podobno mąż wspiera ją w tej decyzji.

Jak donosi źródło Life&Style: - Meghan jest ogromną zwolenniczką porodów w domu, ale brytyjska rodzina królewska tradycyjnie przyjmowana jest w szpitalu St. Mary's w Londynie. Zamiast tego chce mieć brodzik i relaksujące otoczenie. Nawet Harry uznał to za zaskakujące, ale Meg zapewnia, że musi mieć jak najbardziej naturalny poród.

Jak tę wiadomość przyjmie królowa Elżbieta? Czy rodzina królewska będzie chciała zmienić zdanie Meghan?

Zobacz także: Markle wkupi się ciążą w łaski królowej?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof