Trwa ładowanie...

Meghan Markle chwilowo wróciła do Stanów Zjednoczonych. Miała ku temu ważny powód

Przyszła księżna nieoczekiwanie incognito pojawiła się w USA. Jak się okazało, przyleciała do Chicago, by przedłużyć... wizę do Wielkiej Brytanii.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Meghan Markle chwilowo wróciła do Stanów Zjednoczonych. Miała ku temu ważny powódŹródło: East News
d11s1y2
d11s1y2

Amerykańska aktorka była widziana ostatnio w VFS Global UK Visa Application Centre w Chicago. Narzeczona księcia Harry'ego spędziła w urzędzie 10 minut. Jak się okazało, wizyta ma związek z przygotowaniami do ślubu, a przyszła księżna pojawiła się, by przedłużyć wizę (nie potrzebowałaby jej, gdyby nie zamierzała zostawać w Wielkiej Brytanii dłużej, niż 3 miesiące). Po ślubie, w przeciągu sześciu miesięcy może wystąpić o tymczasowe obywatelstwo. Do Wielkiej Brytanii ma wrócić w niedzielę.

Narzeczeni oprócz ślubnych przygotowań mają sporo planów i ważnych podróży. Mają odwiedzić m.in. Australię. Niedawno pojawiły się informacje, że Książę Harry i Meghan Markle zagrają epizodyczne role w australijskiej operze mydlanej "Sąsiedzi".

Książę Harry i Meghan Markle pobiorą się 19 maja. Ślub 33-letniego księcia i 36-letniej amerykańskiej aktorki odbędzie się w kaplicy św. Jerzego (St George's Chapel), w tym samym miejscu, gdzie w 2005 roku pobrali się książę Karol i Camilla. Para ogłosiła zaręczyny w listopadzie 2017 roku. Według różnych doniesień podczas ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle mają zaśpiewać Ed Sheeran, Spice Girls czy Stormzy. Gotowość do występu zgłosił tez Sam Smith. Ellie Goulding będzie tylko gościem, nie zaśpiewa.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d11s1y2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11s1y2