Meghan Markle: dziewczyna księcia Harrego jest w ciąży?

Zagraniczne media informują, że Windsorowie szykują się na powitanie dwóch nowych członków rodziny królewskiej. Według m.in. portalu hollywoodlife.com w ciąży jest nie tylko dziewczyna księcia Harrego -Meghan Markle, ale także księżna Kate.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle: dziewczyna księcia Harrego jest w ciąży?
(East News)

Jak podaje m.in. magazyn "Life&Style", Kate Middleton jest w ciąży. Nie jest ona jednak jedynym członkiem rodziny królewskiej, który spodziewa się dziecka. Jej szwagier, Książę Harry, już niebawem zostanie ojcem. Wraz ze swoją dziewczyną, Meghan Markle, podobno już "nie mogę się doczekać", gdy na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

- Kate mówi swoim bliskim, że jest bardzo podekscytowana tym, że znów spodziewa się dziecka. Meghan i Harry podobno przyznali się przyjaciółom, że nie mogą się doczekać, aby założyć rodzinę!" - wyznał informator magazynu, dodając, że niektórzy uważają, że Meghan już jest w ciąży. - Przyjaciele Meghan spekulują, że jest w ciąży, ponieważ unika alkoholu i narzekała na nudności w ciągu ostatnich tygodni. Rzadko rusza się z domu - podsumowało źródło "Life&Style".

harry windsor AFP
Podziel się

Przyrodnia siostra Meghan, Samantha Markle, jest zachwycona, że aktorka zdecydowała się na macierzyństwo. - Meghan i Harry będą wspaniałymi rodzicami - powiedziała w rozmowie z czasopismem. Bliscy aktorki to nie jedyne osoby, które potwierdzają, że w życiu pary może niebawem pojawić się dziecko. Znajomi księcia Harrego ujawnili, że rodzinne gniazdko, które wiją w Kensington Palace, urzadzają tak, aby było przyjazne dzieciom.

Jeśli chodzi o księżną Kate, to magazyn twierdzi, że jest ona pierwszym trymestrze ciązy. Czas pokaże, czy rewelacje zagranicznych tabloidów się potwierdzą.

Książę Jerzy ONS.pl
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Królowa Elżbieta zachwycona ukochaną księcia Harry'ego!

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.