Trwa ładowanie...
d18iyqq

Meghan Markle i Kate Middleton zbliżyły się do siebie. Cała prawda o ich relacji

Wyprowadzka Meghan Markle i księcia Harry'ego z Kensington Palace pozytywnie wpłynęła na relacje rodzinne. Małżonkowie znowu zbliżyli się do księżnej Kate i księcia Williama.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przyjaźń między Kate Middleton i Meghan Markle
Przyjaźń między Kate Middleton i Meghan Markle (East News)
d18iyqq

Jeszcze nie tak dawno temu, Meghan Markle i Kate Middleton były na zupełnie różnych etapach w życiu. Ukochana księcia Harry'ego cieszyła się tym, że wkrótce powita na świecie pierwsze dziecko, a księżna Kate zajmowała się wychowywaniem trójki pociech. Teraz, kiedy obie są już mamami i doskonale zdają sobie sprawę z tego, z czym się wiąże macierzyństwo, ich relacje ulegly znacznej poprawie.

- Umocniły relacje. Biorąc udział w Wimbledonie w zeszłym tygodniu, Meghan i Kate wyglądały razem "słodko i szczerze"- zdradza źródło magazynu "People".

Księżna Kate zdobyła się też na rozczulający gest wobec Meghan.

d18iyqq

ZOBACZ: Przeciągnęli strunę. Brytyjczycy są wściekli

- Kiedy przyjaciółka Meghan, Serena Williams, przegrała mecz, Kate wyciągnęła rękę i poklepała Meghan po plecach, aby ją pocieszyć - mówi bliski obserwator.

Wiele mówiło się o tym, że panie nie dogadują się i nie mogą znaleźć wspólnego języka. Eksperci patrzyli na wszystkie ich ruchy.

d18iyqq

Trzy dni przed Wimbledonem, szwagierki połączyły siły na innym wydarzeniu. To wtedy trójka dzieci Kate Middleton po raz pierwszy spędzała czas z 2-miesięcznym Archiem.

- Każda z nich jest trochę bardziej zrelaksowana. Teraz mają ze sobą więcej wspólnego - mówi osoba z otoczenia księżnych.

Przeczytaj: Meghan i Harry na premierze "Króla Lwa" w Londynie

Wyprowadzka księżnej Meghan i księcia Harry'ego z Pałacu Kensington również pomogła naprawić te relacje. Pary zachowują zdrowy dystans. Źródła pałacowe podkreślają, że w przestrzeni publicznej jest miejsce, aby Kate i Meghan miały wyraźne zalety i zainteresowania.

- Wydaje mi się, że księżne mają więcej pomysłów na monarchię niż ludzie sobie wyobrażali. I mają wspólny interes jako partnerki mężczyzn, którzy są tak ważni dla monarchii, jak i ich dzieci - mówi Robert Lacey, wieloletni autorytet królewski.

d18iyqq

Podziel się opinią

Share
d18iyqq
d18iyqq