Trwa ładowanie...
d3l2j4j

Meghan Markle i książę Harry chcą żyć bardziej oszczędnie. Ich podróż wszystkich zaskoczyła!

Książę Harry i Meghan Markle postanowili wieść nieco bardziej oszczędne życie. Wzięli przykład z księżnej Kate i księcia Williama.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Książę Harry i Meghan Markle
Książę Harry i Meghan MarkleŹródło: Instagram.com
d3l2j4j

Aktorka chce pokazać światu, że wcale nie jest zainteresowana majątkiem rodziny królewskiej, dlatego postanowiła zrezygnować z luksusów. Po świętach Bożego Narodzenia, które Meghan Markle spędziła z bliskimi Harry'ego, zakochani udali się do Nicei, aby wypocząć.

Aby trochę zaoszczędzić aktorka i książę zabrali ze sobą bagaże podręczne, a w samolocie skorzystali z klasy ekonomicznej. Narzeczeni postanowili wykupić też trzy rzędy siedzeń zamiast dwóch miejsc!

- Harry wykupił trzy rzędy siedzeń po dwóch stronach korytarza i dopilnował, żeby on i Meghan wsiedli pierwsi na pokład samolotu. Zajęli miejsca na samym końcu samolotu przy toaletach. Obydwoje siedzieli w czapkach z daszkiem, w dodatku towarzyszyło im trzech ochroniarzy. Nikt z obsługi nie odpowiadał na pytania innych podróżujących, czy w samolocie jest para królewska, ale to byli oni - czytamy w "The Telegraph".

d3l2j4j

Prawdopodobnie wykupienie trzech rzędów siedzeń i tak wyszło taniej niż podróż prywatnym samolotem. Poddani powinni być zatem zadowoleni, że Meghan i Harry mają bardzo ekonomiczne podejście do budżetu państwa.

ZOBACZ TAKŻE: Partnerka księcia Harry'ego przerywa milczenie

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3l2j4j

Podziel się opinią

Share
d3l2j4j
d3l2j4j