Trwa ładowanie...
dva6wy4

Meghan Markle i książę Harry mają problemy finansowe? Czekają ich spore wydatki

Meghan Markle i książę Harry już jakiś czas temu odseparowali się od rodziny królewskiej. Wychodzi jednak na to, że będą mieli duży problem ze spłacaniem luksusowej willi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle i książę Harry mają problemy finansowe? Czekają ich spore wydatki
Meghan Markle i książę Harry mają problemy finansowe? Czekają ich spore wydatki (Getty Images)
dva6wy4

Książę Harry i Meghan Markle na początku bieżącego roku podjęli dość kontrowersyjną decyzję. Książęca para zrezygnowała z obowiązków należących do członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Wybór ten wiąże się z całkowitą niezależnością finansową, a także brakiem dostępu do wszystkich korzyści wynikających z przynależności do tzw. royalsów. Małżeństwo postanowiło rozpocząć nowe życie. Początkowo szczęścia szukali w Kanadzie, ale później przeprowadzili się w rodzinne strony Meghan.

Od pewnego czasu mówi się, że amerykański sen Meghan i Harry’ego nie wygląda wcale tak kolorowo. Ostatnio wychodzą na jaw nowe fakty dotyczące ich majątku. Jak się okazuje, willa książęcej pary okazała się bardzo droga, a jej utrzymanie - jeszcze droższe. Małżonkowie kupili luksusową posiadłość od rosyjskiego milionera za 14,6 mln dolarów. Meghan i Harry nie wpłacili od razu całej sumy, a jedynie 5,2 mln dolarów - resztę postanowili spłacać w ratach. Z obliczeń dziennikarzy "Daily Mail" wynika, że roczna spłata kredytu ma wynosić pół miliona dolarów. To jednak nie wszystko.

ZOBACZ TAKŻE: Kolega Meghan z planu boi się z nią rozmawiać. Grali parę

Jak się okazuje, Meghan i Harry mogą płacić nawet 24 tys. dolarów rocznie. Podatek od nieruchomości to koszt prawie 70 tys. dolarów, a utrzymanie personelu - 300 tys. dolarów. Należy również wspomnieć o prestiżowej firmie ochroniarskiej, której usługi za jeden dzień mają wynosić 9 tys. dolarów. Roczne utrzymanie luksusowej posiadłości może kosztować Meghan i Harry’ego nawet 4 mln dolarów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dva6wy4

Podziel się opinią

Share
dva6wy4
dva6wy4